Pagrindinė turo dvikova vyko Madride, kur dramatiškose rungtynėse vietos "Real" 1:2 nusileido "Valencia" ekipai, o rungtynes Karališkasis klubas baigė devyniese. Kad rungtynės bus atkaklios parodė jau pirmoji minutė, kuomet geltoną kortelę už pražangą prieš Rubeną Barają gavo "Real" žaidėjas Pablo Garcia. Jau dešimtą minutę teisėjas skyrė abejotiną 11 metrų baudinį į "Valencia" vartus už pražangą prieš Sergio Ramosą, tačiau jo realizuoti nesugebėjo Zinedine`as Zidane`as, pataikęs į vartų kontstrukciją.

Visose rungtynėse "Real", o ypač jų dešiniajam gynėjui Sergio Ramosui, sunkiai sekėsi stabdyti Ispanijos rinktinės žvaigždę kairiojo krašto saugą Vicentę ir 20 minutę jis uždirbo baudos smūgį į "Real" vartus, o fantastiškai smūgiavęs kitas Ispanijos rinktinės narys R.Baraja išvedė svečius į priekį.

36 minutę kamuolį iš už užribio į baudos aikštelę įmetė Roberto Carlosas. Jį gavęs "Real" kapitonas Raulis puikiai apsisuko ir pasiuntė kamuolį į Santiago Canizareso vartus. Tačiau "Valencia" ilgai netruko atstatyti persvarą - po poros minučių į "Real" vartus už abejotiną žaidimą ranka buvo skirtas 11 metrų baudinys, kurį sėkmingai realizavo rezultatyviausias "Valencia" žaidėjas Davidas Villa, įmušęs jau septintą įvartį šiame sezone.

Jau rungtynėms artėjant į pabaigą tašką padėti galėjo tas pats D.Villa, kuris apsivarė I.Casillasą ir pasiuntė kamuolį į vartus, tačiau jį paskutinę akimirką išmušė Sergio Ramosas.

Dėl itin grubaus žaidimo rungtynes "Real" baigė devyniese - 78 minutę iš karto raudoną kortelę prieš savo akis už pražangą prieš puikiai žaidusį Vicentę išvydo vos prieš kelias minutes aikštėje pasirodęs danas Tomas Gravesenas, o iki pagrindinio laiko pabaigos likus porai minučių raudona kortelė buvo parodyta Anglijos rinktinės kapitonui Davidui Beckhamui, kuris nueidamas paplojo teisėjui už parodytą geltoną kortelę.

Visi sekmadienio rezultatai:

"Cadiz" 1 - 0 "Athletic Bilbao"

13` [1 - 0] Enrique

"Celta" 1 - 0 Barselonos "Espanyol"

83` [1 - 0] Silva

45` iš aikštės pašalintas Mauricio Pochettino ("Espanyol")

Madrido "Getafe" 5 - 2 "Zaragoza"

9` [1 - 0] Veljko Paunovic

22` [2 - 0] Daniel Gueiza (11 m.)

25` [3 - 0] Daniel Gueiza

36` [4 - 0] Ruben Pulido

48` [4 - 1] Jose Maria Movilla

58` [4 - 2] Ruben Polido (į savus vartus)

85` [5 - 2] Pablo Redondo

"Malaga" 5 - 0 Sevilijos "Betis"

5` [1 - 0] Salva Ballesta

30` [2 - 0] Salva Ballesta

51` [3 - 0] Fernando Sanz

63` [4 - 0] Pablo Counago

74` [5 - 0] Pablo Counago

San Sebastiano "Real Sociedad" 2 - 0 "Deportivo"

50` [1 - 0] Darko Kovacevic

68` [2 - 0] Igor Jauregui

"Villarreal" 3 - 0 "Mallorca"

14` [1 - 0] Juan Roman Riquelme

31` [2 - 0] Jose Mari

45` [3 - 0] Diego Forlan

"Racing Santander" 0 - 1 "Atletico"

45` [0 - 1] Maxi Rodriguez

Madrido "Real" 1 - 2 "Valencia"

21` [0 - 1] Ruben Baraja

36` [1 - 1] Raul

39` [1 - 2] David Villa (11 m.)

78` iš aikštės pašalintas T.Gravesenas ("Real")

88` iš aikštės pašalintas D.Beckhamas ("Real")

Turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, žaista, laimėta, lygiosios, pralaimėjimai, įv.santykis, taškai)