Paulo George'o ir Russello Westbrooko vedama Oklahomos „Thunder“ namuose 116:108 įveikė Jutos „Jazz“ ekipą ir serijoje iki 4-ių pergalių išsiveržė į priekį 1-0.

P. George'as pataikė net 8 tritšakius iš 11-os tolimų metimų. Tai jo pirmosios atkrintamosios rungtynės atstovaujant „Thunder“ klubui.

Mačą sėkmingiau pradėjo svečiai iš Jutos, kurie sužaidus 5 minutes pirmavo 16:4. Tačiau iki ketvirčio pabaigos šeimininkai pavijo svečius ir išlygino rezultatą.

Antrame kėlinyje į priekį išsiveržę „Thunder“ krepšininkai nedidelę persvarą išlaikė iki pat mačo pabaigos.

Šeimininkų gretose arti trigubo dublio liko R. Westbrookas, pelnęs 29 taškus, atkovojęs 13 kamuolių ir atlikęs 8 rezultatyvius perdavimus.

Antrosios rungtynės balandžio 19-ąją taip pat bus žaidžiamos Oklahomoje.

Oklahomos „Thunder“ – Jutos „Jazz“ 116:108 (25: 25, 29:23, 27:24, 35:36)

„Thunder“: Paulas George'as 36, Russellas Westbrookas 29 (13 atkovotų kamuolių, 8 rez. perdavimai), Carmelo Anthony 15 taškų.

„Jazz“: Donovanas Mitchellas 27, Rudy Gobertas 14, Joe Iglesas, Jae Crowderis ir Ricky Rubio po 13 taškų.

Hjustono „Rockets“ – Minesotos „Timberwolves“ 104:101 (27:21, 27:26, 22:25, 28:29)

Reguliaraus sezono lyderiai Hjustono „Rockets“ krepšininkai namuose turėjo vargo prieš į atkrintamųjų traukinį įšokusią Minesotos „Timberwolves“ ekipą, kurią palaužė po atkaklios kovos 104:101.

Aštuntą vietą užėmusi „Timberwolves“ ekipa neleido Hjustono krepšininkams pabėgti į priekį ir intriga vyravo iki pat paskutinių sekundžių.

Įpusėjus ketvirtam kėliniui Jamalo Crawfordo baudų metimai leido svečiams išsiveržti į priekį 86:85. Devyni iš eilės Jameso Hardeno taškai suteikė saugesnę „Rockets“ persvarą 94:86. „Rockets“ lyderis iš viso pelnė net 44 taškus (8/14 dvit., 7/12 trit., 7/9 baudų met.).

Likus 26 sek. Jeffo Teague baudų metimai skirtumą sumažino iki 3 taškų (102:99), Chrisas Paulas neklydo nuo baudų metimo linijos, bet greitu dvitaškiu atsakė kamuolį atkovojęs Karl-Anthony Townsas.

Po Ch. Paulo klaidos svečiai turėjo šansą išlyginti rezultatą, bet tolimas Jimmy Butlerio metimas buvo labai netikslus.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 44 (8 rezultatyvūs perdavimai), Clintas Capela 24 (12 atkovotų kamuolių), Chrisas Paulas 14, Ericas Gordonas 7 taškai.

„Timberwolves“: Andrew Wigginsas 18, Derrickas Rose'as 16, Jeffas Teague 15, Jamalas Crawfordas 15, Jimmy Butleris 13 taškų.

Antrosios rungtynės bus žaidžiamos trečiadienį taip pat Hjustone.