„RB Leipzig“ nuo 17 min. pirmavo po Marcelio Sabitzerio įvarčio, bet prieš pat pertrauką rezultatą po greitos kontratakos išlygino Kai Havrtzas.

Antrame kėlinyje svečius į priekį 51 min. išvedė Julianas Brandtas, o 56 min. dar labiau tribūnas pritildė Panagiočio Retsoso įvartis.

„Bayer“ pergalę 69 min. įtvirtino Kevino Vollando įvartis – 4:1.

Po pergalės Lėverkuzeno klubas su 58 taškais pakilo į ketvirtą vietą, kuri suteiktų vietą kovoti Čempionų lygos atrankoje.

Leipcigo klubas su 46 taškais lieka 6-oje vietoje.

Praėjusį savaitgalį čempionų titulą užsitikrino Miuncheno „Bayern“ klubas. Dėl 2-4 vietų vyksta atkakli kova, o pirmenybių pabaigos liko 5 turai.

„Bundesliga“ rikiuotė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):