Savaitgalį Ispanijoje net 72:94 principinį „El Clasico“ mūšį „Barcelonai“ pralaimėjęs „Real“ į Italiją atvyko tam, kad įsitvirtintų pirmame Eurolygos ketverte.

Iki 26-o turo šią pageidaujamą vietą Pablo Laso auklėtiniai dalinosi su „Žalgiriu“. Nors svečiams Milane negalėjo padėti Luka Dončičius, kuris pirmame rate į „AX Armani“ krepšį suvertė 27 taškus ir surinko 41-ą naudingumo balą, susitikimo favoritais vis tiek buvo laikomas Madrido klubas.

Ir favoritų statusą Ispanijos klubas patvirtino.

Pirmame kėlinyje „Real“ susikrovė 8-ių taškų persvarą, o iki pertraukos ją dar labiau padidino –36:49.

Trečią ketvirtį Italijos klubas pradėjo 4:0 ir sumažino skirtumą iki 9-ių taškų (40:49). Tačiau svečiai laimėjo atkarpą 7:0 ir susikrovė rekordinę persvarą – 56:40. Prieš lemiamą kėlinį svečiai pirmavo 68:54.

Įpusėjus ketvirtam kėliniui šeimininkai atsiliko net 60:81, tačiau poros minučių atkarpą 14:3 laimėjęs „AX Armani“ atkūrė nedidelę intrigą (74:83).

Tačiau per likusias 3 minutes šeimininkai stebuklo nesukūrė ir patyrė nesėkmę 77:88 (17:25, 19:24, 18:19, 23:20).

Aikštės šeimininkų gretose Mindaugas Kuzminskas per 23 min. surinko 11 taškų (dvitaškiai 3/6, tritaškiai 1/3, baudos 2/2), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei 2 kartus prasižengė.

Artūras Gudaitis per 22 min. pelnė 7 taškus (dvitaškiai 1/6, baudos 5/5), atkovojo 5 kamuolius, blokavo 3 metimus ir 3 kartus prasižengė.

Mantas Kalnietis nebuvo registruotas rungtynėms.

„Real“: Gustavo Ayonas 15, Facundo Campazzo 14 (11 rez. perd.), Jaycee Carrollas 12, Jeffery Tayloras 10.

„AX Armani“: Curtis Jerrellsas 18, Mindaugas Kuzminskas ir Andrew Goudelockas po 11, Vladimiras Micovas 10.

Po šio mačo „Real“ su 16 pergalių vienu tašku aplenkė „Žalgirį“ (15/10) ir bent jau iki Kauno klubo mačo įsitvirtino 4-oje pozicijoje. „AX Armani“ klubas – 14-as (9/17).