Pirmame kėlinyje 24 min. į priekį ekipą išvedė Garethas Bale'as, o prieš pat pertrauką rezultatą padvigubino Cristiano Ronado.

Svečių situaciją apsunkino antra Loico Remy geltona kortelė: nuo 47 min. „Getafe“ žaidė mažumoje.

Nepaisant to, 66 min. svečiai uždirbo 11 m baudinį, o jį tiksliai realizavo Francisco Portillo – 2:1.

Bet kokias „Getafe“ viltis išplėšti pergalę 78 min. laidojo antrasis C. Ronaldo įvartis – 3:1.

„La Liga“ visi šeštadienio 27 turo rezultatai:

„Villarreal“ 0 - 2 „Girona“

„Sevilla“ 2 – 0 Bilbado „Athletic“

La Korunjos „Deportivo“ 1 – 1 „Eibar“

„Leganes“ 2 – 0 „Malaga“

Madrido „Real“ 3 – 1 „Getafe“

„La Liga“ rikiuotė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):