Nuo 16 min. po Marco Reuso įvarčio pirmavo šeimininkai, tačiau rezultatą 73 min. išlygino Kevinas Danso.

Pats M. Batshuayi aikštėje pirmadienį išsiskyrė ne įvarčiais, bet „ryškia“ šukuosena: dalį plaukų belgas nusidažė šviesiai.

Po lygiųjų „Borussia“ tašku aplenkė Gelzenkircheno „Schalke 04“ ekipą ir šiuo metu užima 2 vietą (41 taškas). 40 taškų turinti „Schalke 04“ trečia, tašku atsilieka Franfurto „Eintracht“ klubas.

„Schalke 04“ sekmadienį svečiuose 2:0 (1:0) pranoko Lėverkuzeno „Bayer“ ekipą.

Sekmadienį gero šanso pakilti į antrą vietą neišnaudojo „Leipzig RB“ klubas, savo aikštėje 1:2 netikėtai nusileidęs autsaideriui „Kioln“ klubui.

Rezultatai

„Borussia“ 1 – 1 „Augsburg“

16 min. [1:0] Marco Reus
73 min. [1:1] Kevinas Danso

„RB Leipzig“ 1 – 2 FC „Kioln“

5 min. [1:0] Jean-Kevin Augustin
70 min. [1:1] Vincent Koziello
77 min. [1:2] Leonardo Bittencourt

Lėverkuzeno „Bayer“ 0 – 2 „Schalke 04“

11 min. [0:1] Guido Burgstaller
38 min. – Dominik Kohr, raudona kortelė (antra geltona, „Bayer“)
89 min. [0:2] Nabil Bentaleb

„Bundesliga“ rikiuotė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):

Italijos „Serie A“ lygoje pozicijas sustiprino „Napoli“

„Serie A“ čempionato 26 turą užbaigė „Cagliari“ ir „Napoli“ akistata. Čia svečiai iš Neapolio net 5:0 sutriuškino šeimininkus ir 4 taškais atitrūko nuo Turino „Juventus“ klubo.

Italijos čempionų titulą ginanti „Juve“ savo mačą turėjo žaisti sekmadienį, tačiau dėl gausiai iškritusio sniego mačas buvo nukeltas.

Šiuo metu „Napoli“ savo sąskaitoje turi 69 taškus ir 4-iais lenkia maču mažiau sužaidusį „Juventus“.

Rezultatas

29 min. [0:1] Jose Maria Callejon
42 min. [0:2] Driesas Mertensas
61 min. [0:3] Marekas Hamšikas
73 min. [0:4] Lorenzo Insigne
90 min. [0:5] Mario Rui

„Serie A“ rikiuotė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):