aA
Jūs matėte jas šen bei ten, tačiau ar kada nors susimąstėte, kaip susiklostė šių 10-ojo dešimtmečio princesių gyvenimai? Kaip sekasi „Spice Girls" narėms? Žinoma, nuo 10-ojo dešimtmečio pabaigos mes kai ką apie jas girdėjome... Pavyzdžiui, kai jos vėl susijungė 2012 metų olimpinių žaidynių uždarymo ceremonijai. Tais pačiais metais pasirodė ir miuziklas „Viva Forever", kuriame skambėjo daug populiariausių „Spice Girls" hitų.
LEAD Technologies Inc. V1.01
© AFP / Scanpix

Tačiau svetainė buzzfeed.com atskleidžia kai kurias detales, kurių galėjome nežinoti apie numylėtų „Spice Girls" narių gyvenimą...

Dabar Mel C yra 39 metai ir ji augina dukterį, kuriai yra ketveri. Nuo „Sporty Spice" laikų ji darė itin aktyvią muzikinę karjerą. Galbūt amerikiečiai to nepastebėjo, nes ji didesnės sėkmės sulaukė Didžiojoje Britanijoje ir Europoje. Ji taip pat turi savo oficialią svetainę ir „Twitter" paskyrą @MelanieCmusic, kur yra gana aktyvi.

Iširus „Spice Girls", Melanie C išleido net šešis solinius albumus.

Ar dar prisimenate „Spice Girls": kaip merginoms sekasi šiandien?
© Vida Press

Ji taip pat turėjo vaidinti filmo „The Craft" („Raganų klubas") tęsinyje, tačiau šis projektas taip ir nebuvo įgyvendintas.

„Sporty Spice" taip užsitarnavo neblogą reputaciją kaip aktorė: pastaraisiais metais ji sukūrė du ryškius vaidmenis teatre. 2012 metais ji atliko Marijos Magdalietės vaidmenį miuzikle „Jesus Christ Superstar" („Jėzus Kristus superžvaigždė").

Mel B, nuožmiausia iš visų „Spice Girls" narių, taip pat buvo grįžusi prie muzikos ir realybės šou. Tačiau po dramatiškų skyrybų ją persekiojo audringas asmeninis gyvenimas (dabar ji yra ištekėjusi antrą kartą). Pranešama, kad 2006 metais „Scary Spice" susitikinėjo su Eddie Murphy ir susilaukė nuo jo vaiko. Tačiau ji ir E. Murphy niekada nebuvo susituokę. Melanie tai pat turi savo oficialią svetainę ir „Twitter" paskyrą @OfficialMelB.

Štai čia viena naujesnių Mel B ir jos pirmagimės dukrelės Phoenix nuotraukų.

Mel B patirtis realybės šou laidose yra gana įspūdinga.

Melanie Brown
Melanie Brown
© MavrixPhoto / Scanpix

Be kitų laidų, ji dirbo Australijos ir Didžiosios Britanijos „X faktorių" teisėja, o pastaruoju metu teisėjavo JAV laidoje „America's Got Talent" („Amerikos talentai").

Ji yra išleidusi du solinius albumus: 2000 metais – „Hot", o 2005 metais – „L.A. State of Mind".

„Hot" startavo stipriai (nes buvo gana artimas „Spice" muzikai), bet vėliau nuvylė. „L.A. State of Mind" taip pat nebuvo sėkmingas ir spauda rašė apie „prasčiausiai parduodamą ir blogiausias pozicijas muzikos sąrašuose užimantį singlą iš visų buvusių „Spice Girls" narių".

Grupei „Spice Girls" nutraukus savo karjerą, Posh gyvenimas, be jokios abejonės, buvo labiausiai pastebimas. Galbūt taip nutiko dėl to, kad ji ištekėjo už karščiausio visų laikų vyro Davido Beckhamo. Tačiau prie to galėjo prisidėti ir tai, kad ji išbandė beveik viską ir dabar kartu su savo vyru yra sukaupusi nemažai turtų ir sukurūsi nedidelę verslo imperiją. Socialiniame tinkle „Twitter" jos paskyra vadinasi @victoriabeckham.

Ji yra išleidusi vieną savo vardu pavadintą solinį albumą, kuris pasirodė 2001 metais.

Nuo to karto ji išleido dar kelis singlus, pasirodžiusius albumų projektuose, bet naujas jos pačios albumas dar nepasirodė. Gali būti, kad tai tik į gera.

Victoria Beckham
Victoria Beckham
© Vida Press

Tačiau ji išleido dvi knygas – vieną autobiografiją ir vieną knygą apie stilių.

Didžiausios sėkmės ji sulaukė mados pasaulyje. Nuo 2008 metų ji kuria savo pačios madų kolekcijas, kurios pastaraisiais metais per madų savaites sulaukia daug liaupsių.

Nuo „Spice Girls" laikų Posh madų pramonėje išbandė milijonus sumanymų: ji bendradarbiavo tiek su prekės ženklais, tiek su dizaineriais, ir taip pat yra išleidusi savo pačios denimo liniją. Tai, kuo dabar ji užsiima, iš tikrųjų daro įspūdį: jos drabužiai atspindi jos stilių ir pasižymi aiškiais, klasikiniais kirpimais. Juos galima įsigyti internetu.

Kaip ir kitos „Spice Girls" narės, Geri išbandė tai šį, tai aną. Ji leido knygas, solinius albumus ir dalyvavo televizijos projektuose. Ji buvo bene aktyviausia politikoje iš visų „Spice Girls" narių: garsiai skleidė savo politinius įsitikinimus, kaip įžymybė bendradarbiavo su Jungtinėmis Tautomis ir pristatė dokumentinį filmą, kuris pasakojo apie jos veiklą Zambijoje. Ji vis dar bendrauja su savo gerbėjais „Twitter" paskyroje @GeriHalliwell ir augina dukterį, kurios krikštamotės yra Posh ir Baby.

Jos pirmasis albumas „Schizo-phonic" buvo gerai perkamas ir Didžiojoje Britanijoje tapo platininiu, o JAV – auksiniu. 2001 metų albumas „Scream If You Wanna Go Faster" Didžiojoje Britanijoje taip pat buvo gana sėkmingas, bet „Passion" (2005) virto visiška nesėkme.

Geri Halliwell
Geri Halliwell
© Vida Press

Ji parašė savo autobiografiją, kurioje publikavo savo nuotraukas bei atvirus prisipažinimus, ir išleido knygų vaikams seriją „Ugenia Lavender".

2005 ir 2006 metais Geri parengė jogos DVD.

Štai čia anksčiau šiais metais Geri pozuoja su savo bičiuliu Dartu Veideriu.

Ši saldžioji „Spice Girls" narė taip pat aktyviai dalyvavo įvairių realybės šou komisijose. Ji pasirodė daugybėje britų televizijos serialų ir laidų, bet labiausiai iš jų yra žinomos „American Idol" („Amerikos dievaitis") ir „X faktorius". Be muzikos, „Baby Spice" mėgaujasi laimingu asmeniniu gyvenimu: ji augina du vaikus ir gyvena su tuo pačiu vyru nuo 1997 metų.

Štai Emmos soliniai albumai...

Emma Bunton
Emma Bunton
© Vida Press

Vienintelis, patraukęs klausytojų dėmesį, buvo 2004 metų albumas „Free Me". Jis buvo mėgstamas, nes pasižymėjo „Motown" skambesiu.

O tai yra netikėta... Emma atliko du nedidelius vaidmenis šiuose Bolivudo filmuose:

Beje, Emma vis dar išeina pasilinksminti su „Sporty" ir „Ginger".

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.