„Manchester United“ svečiuose 4:0 (1:0) sutriuškino kuklų „Yeovil“ klubą, kuris varžosi ketviroje pagal pajėgumą lygoje.

Iš Londono „Arsenal“ persikėlęs čilietis Alexis Sanchezas karjerą naujoje komandoje pradėjo startinėje sudėtyje ir žaidė iki 72 min., jį pakeitė Jesse Lingardas.

Tiesa, pirmojo įvarčio „man United“ sirgaliams reikėjo palaukti. Svečiai pasižymėjo pirmo kėlinio pabaigoje, 41 min. „Man United“ į priekį išvedė Marcusas Rashfordas.

Antrame kėlinyje pergalę įtvirtino Anderio Herreros (61') tikslus smūgis, o varžovų triuškinimą užbaigė Jesse Lingardo (89') ir Romelu Lukaku (90') įvarčiai.

Kitame taurės mače „Shieffield Wednesdey“ 3:1 pranoko „Reading“ futbolininkus bei taip pat pateko į aštuntfinalį.

Rezultatai

„Yeovil“ 0 – 1 „Man United“

41 min. [0:1] Marcus Rashford
61 min. [0:2] Anderis Herrera
89 min. [0:3] Jesse Lingardas
90 min. [0:4] Romelu Lukaku

„Shieffield Wednesdey“ 3 – 1 „Reading“

29 min. [1:0] Atdhe Nuhiu
53 min. [2:0] Atdhe Nuhiu
61 min. [3:0] George Boydas
87 min. [3:1] Cameronas Dawsonas