aA
Šį ketvirtadienį 20 val. LNK laidoje „Valanda su Rūta“ – žinomų moterų išpažintys. Asmeninio gyvenimo užkulisiai, apie kuriuos viešai prabylama retai, pasakojimai, verti knygos puslapių. TV vedėja Lavija Šurnaitė prisipažins, kad yra verkusi dėl vyrų. „Taip, mane paliko. Norėjau tik žliumbti, gerti vyną, toliau žliumbti ir gulėti lovoje“, – pasakos viena gražiausių pramogų pasaulio moterų.
Lavija Šurnaitė-Kairienė
© DELFI / Šarūnas Mažeika

L. Šurnaitė pasakojo, kad buvo laikas, kai ji jautėsi negraži, turinti antsvorio, rašoma LNK pranešime spaudai.

„Per plauką nesusirgau bulimija. Sveikas protas nugalėjo“, – sako net dvi patarimų knygas išleidusi TV vedėja.

Medikė Jelena Tulčina atvirai pasakos apie savo kompleksus. „Jaunystėje buvau labai negraži. Maža to, medikai man prognozavo nevaisingumą. Apie tai bijojai prasitarti tuometiniam vyrui. Bijojau, kad mane paliks“, – pasakos J. Tulčina.

Moteris į studiją atsineš keletą perukų. „Aš jau du dešimtmečius tik juos nešioju, nes pačios plaukai labai prasti“, – drąsiai apie tai kalbės J. Tulčina.

Ji taip pat atskleis, kokių gudrybių ėmėsi norėdama įsivilioti buvusį vyrą į lovą. „Kaip tapti deive, kai tokia nesijauti?“ – klaus žinoma moteris.

Žurnalistė Rasa Karmazaitė papasakos, kam pasiryžusios moterys vardan vyrų. Ji lankėsi kursuose, kuriuose moterys mokomos, kaip susirasti turtingą vyrą.

„Įsivaizduokite, ten išgirdau, kad moterys, norinčios atrodyti seksualiau, į savo intymią vietelę turi įsidėti kiaušinio formos nefrito akmenį“, – neįtikėtinus patarimus aptars visi studijos svečiai. Kai kuriuos tai prajuokins, kitus papiktins. Treti – pritars netikėtam pasiūlymui.

Laidoje dalyvaus ir moterims patarimus viešai dalijanti „Šokoladas sielai“ įkūrėja Rūta Banionytė, TV prodiuseris Kristupas Krivickas ir tris vaikus auginantis Simonas Urbonas.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.