Paskutiniosiose rungtynėse sekmadienį Lietuvos rinktinė po atkaklios kovos 3:2 pranoko Ukrainos dvidešimtmečių rinktinę.

Tai buvo antroji lietuvių pergalę. Pirmosiose rungtynėse jie nukovė estus, o antrosiose neprilygo latviams.

Jau ketvirtąją mačo minutę po Dariaus Kasparaičio perdavimo šeimininkus į priekį išvedė Emilijus Krakauskas.

Kiek vėliau du kartus pasižymėjo Arnoldas Bosas, todėl prieš trečiąjį kėlinį lietuviai užtikrintai pirmavo 3:0.

Visgi ukrainiečiai nepasidavė ir lemiamame kėlinyje įmušę du įvarčius (2:3) spaudė lietuvius iki pat finalinės sirenos.

Ukrainos ledo ritulininkai atsigriebė parodomojoje baudinių serijoje, kurią jie laimėjo 1:0.

Turnyro čempionais tapo latviai, kurie paskutiniosiose rungtynėse net 13:0 sutriuškino trečioje vietoje likusius estus.

Rugpjūtį vykusiame analogiškame turnyre Taline triumfavo Latvijos klubų rinktinė, o lietuviai tada neiškovojo nei vienos pergalės ir liko paskutiniai.

Paskutinis „CROWNS Baltic Challenge Cup 2017“ turnyras vyks vasario mėnesį Latvijoje.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (5)