Po 15 taškų į varžovų krepšį įmetė Aqlainas Digbeu (Alanas Digbio) ir Š.Jasikevičius, 11 - A.Karnišovas.

Įžaidėjas iš Lietuvos per 23 minutes pataikė abu mestus dvitaškius, du tritaškius iš aštuonių ir 5 baudos metimus iš šešių). Panašiai sekėsi ir A.Karnišovui, kuris per 25 minutes pataikė 2 dvitaškius iš 6, du tritaškius iš 3 ir vieną mestą baudos metimą bei po krepšiais atkovojo penkis kamuolius.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Oriolis Junyent'as (Oriolis Žunienas), pelnęs 22 taškus ir po krepšiais atkovojęs septynis kamuolius.

Po XVIII turų, nepaisant pralaimėjimo, "Barcelona" komanda liko lygos lydere. Ji iškovojo 15 pergaliu ir vienu laimėjimu lenkia artimiausius konkurentus - Malagos "Unicaja" ir Madrido "Real" krepšininkus.

"Unicaja sekmadienį namie 89:85 įveikė "Cantabria Lobos" ekipą, o "Real" savo aikštėje 83:66 nugalėjo Chichono "Baloncesto" klubą.