aA
Iki aštunto „Vaikštančių numirėlių“ sezono premjeros laukti liko tik kelios dienos, tad kultinio serialo kūrėjai nutarė priminti keletą esminių dalykų, kuriuos žiūrovams reikia žinoti iki naujo sezono pradžios. Tekste rasite ir užuominų apie ankstesnįjį sezoną, tad jei jo nežiūrėjote, paslapčių nebeliks.
Serialas "Vaikštantys numirėliai" FOTO: FOX televizija

7. Ar pamenate skaičiuotę „Ene Mene Miny Moe“? Sėkmė apleido Gleną ir Abrahamą

Neganas nuolat mėgaujasi savo žaidimais ir šįkart jo auka tapo Abrahamas. Kaip Sasha kažkada ir sapnavo, Neganas nužudo Abrahamą ir suknežinęs jo galvą piktadarys pasakoja, kad jis visuomet laikosi savo žodžio. Po šių žodžių jis staigiai apsisuka ir vienu smūgiu nužudo Gleną. Taip, visų mylimą Gleną! Tuo tarpu Gleno kūdikio besilaukiančiai Maggei ateina sunkūs laikai. Scena, kurioje Glenas guli kraujo klane su iššokusia iš akiduobės akimi žiūrovams sukelia užuojautą ir pasibjaurėjimą. Prieš mirtį jis dar spėja pasakyti Maggie, jog vieną dieną jis ją susiras. Ką gi, sėkmės Glenai. Nors mes ir norėtume, jog tu turėtum progą jam atkeršyti, tačiau šiuo metu tu miršti kraujo klane. Sudie.

6. „Tu man atsakai, tu mane aprūpini, tu man priklausai“

Neganas bando priversti Ricką nupjauti savo sūnaus Karlo ranką, bet pamatęs Ricką sumuštą ir verkiantį, Neganas staiga persigalvoja. Jis teigia žinantis, kaip nuo šiol viskas bus: Aleksandrija turės teikti maistą ir ginklus gelbėtojams. Faktiškai, Neganas perėmė valdymą.

5. Neganas mano, kad Darylas yra kietas

Nors Neganas laiko Darylą įkaitu, jis mano, jog Darylas yra ištvermingesnis už Ricką. Neganas tvirtina, kad jis dabar priklauso jam ir grasina supjaustyti jį gabalais arba priversti tai padaryti Ricką. Žiauru. Galiausiai kameroje Neganas leidžia Darylui pasirinkti ką jis darys, tačiau visi pasirinkimai reiškia tą patį: jis dirbs Neganui. Kadangi Darylas atsisako visų užduočių, Neganas ir toliau laiko jį įkalinęs, verčia valgyti šunų maistą, šimtus kartų klausyti tos pačios dainos. Negana to, kankina jį fiziškai ir psichologiškai. Sekančiose serijose Darylui pavyksta ištrūkti nužudžius storąjį Džo.

4. Šiukšlynas

Ieškodami tėvo Gabrieliaus, Rickas, Michonne ir dar keletas patenka į Skavangerso bendruomenę, kuri įsikūrė buvusiame šiukšlyne. Jie prisipažįsta, kad pagrobė tėvą Gabrielių. Po susirėmimo su šiukšlyno žmonėmis Rickas sudaro su jais sutartį, pagal kurią Aleksandrija teiks jiems ginklus ir maistą mainais į pagalbą galutiniame susirėmime su išsigelbėjusias. Ir visai be reikalo niekas neklausė Michonne, kuri vienintelė jais nepasitikėjo! Skavangersiečiai susivienijo su išsigelbėjusiaisiais dar tą pačią dieną, kuomet sudarė sutartį su Ricku. Šie poapokaliptiniai žmonės nėra lojalūs.

3. Karalystė

Daugeliui bendruomenės narių nežinant, išsigelbėję gauna nuolatinę duoklę iš Karalystės. Net ir Neganas žino, su kuo geriau nekariauti. Sargybinių suimti Morganas ir Carol perduodami Karalystės valdovui Ezekieliui. Kol Cerol apsimeta gera ir malonia, jie visi gerai sutaria, tačiau Ezekielis vis dar nenori prisijungti prie Aleksandrijos, kuri įsivėlusi į konfliktą.

Į savo prieglobstį jis priima Darylą, kuris čia jaučiasi saugus ir ramus. Skatinamas Carol, Ezekielis pagaliau ryžtasi stoti į kovą. Ir galiausiai visų mylimas Ezekielio tigras Shiva išgelbėja Carlą nuo grėsmingai nusiteikusio Negano – pripažinkite, tai buvo viena įspūdingiausių sezono akimirkų!

2. „Mes visi būsime laisvi“

Kai išsigelbėjusieji jau žygiuoja į Aleksandriją, jų belaisvė Sasha pasiprašo keliauti karste, kad galėtų šiek tiek pailsėti. Pasak Negano, ji žadėjo jam padėti kovojant su Ricku. Tačiau apie jos planus Neganas žinojo per mažai. Būdama karste ir garsiai dainuodama dainą „Mes visi būsime laisvi“, Sasha praryja cianido tabletę. Išleista iš karsto ji šoka ant Negano ir kol visi yra nustebę dėl tokio jos elgesio, Ricko žmonės gauna jiems taip reikalingą pranašumo akimirką. Nors šiuo metu dar niekas to nesupranta, iš tiesų tai buvo didžiulė auka.

1. Ar Maggie yra naujoji Hilltop valdovė?

Po tragiškos Gleno mirties, Sasha paima Maggie į Hilltop, kur ji galės ramiai susilaukti savo kūdikio. Bendruomenėje ji susiranda keletą pasekėjų ir palaipsniui užima Hilltopui vadovavusio Gregory poziciją (sutikite, šis vyrukas juk šiaip ar taip nėra patrauklus). Taigi, dabar valdo Maggie ir visi sutinka, kad ji turi padėti Rickui ir jo žmonėms. Ar ji valdys Hilltopą? Ar tai pakeis jos santykius su Ricku ir jo žmonėmis?

Naujasis „Vaikštančių numirėlių“ sezonas prasidės spalio 23 d. Serialą Lietuvoje galima žiūrėti FOX kanalu.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.