Šeimininkai savo pranašumą įrodinėti ėmėsi nuo pat rungtynių pradžios ir sužaidus vos pustrečios minutės nurūko į priekį rezultatu 14:5, o pasibaigus pirmajam kėliniui turėjo daugiau nei įtikinamą dvidešimties taškų persvarą.

Ketvirčio gale nuo suolo pakilęs D. Sabonis sėkmingai įsiliejo į žaidimą ir itin užtikrintai kovojo dėl atšokusių kamuolių. Agresyvus Domo žaidimas sukėlė kuriozišką situaciją – paeiliui dviem pražangom prieš lietuvį gynyboje ir puolime nubaustas jamaikietis Samardo Samulesas savo emocijų galiausiai nesuvaldė stovėdamas prie baudų metimų linijos, kur ir buvo nubaustas technine pražanga.

„Maccabi“ vidurio puolėjui pataikius pirmąjį metimą kitoje aikštės pusėje Cory Josephas pridėjo tašką šeimininkams, o po šio epizodo kamuolys buvo grąžintas į Indianapolio klubo aikštės pusę, kur S. Samuelsas užbaigė netradiciškai susiklosčiusią procedūrą.

Nors pirmasis rungtynių kėlinys sudarė įspūdį, jog „Pacers“ pasieks lengvą pergalę, kovingieji svečiai iš Izraelio antrąjį ketvirtį laimėjo aštuonių taškų skirtumu, o iškart po ilgosios pertraukos spurtavo 10:2 ir sumažino atsilikimą iki vos keturių taškų – 60:64.

Visgi susiėmę šeimininkai sugebėjo atsakyti sėkminga atkarpa 18:6 ir susigrąžinti dviženklį pranašumą. Įdomu tai, jog trečiajame kėlinyje į aikšte žengęs Domas pirmą kartą ikisezoninėse rungtynėse ant parketo buvo vienu metu su startiniu komandos vidurio puolėju Mylesu Turneriu.

Vyriausiasis treneris Nate'as McMillanas D. Saboniui šioje situacijoje patikėjo vidurio, o M. Turneriui – sunkiojo krašto puolėjo vaidmenį. Į dvikovą su vos prieš metus NBA lygą palikusiu Joshu Smithu stojęs lietuvis pasižymėjo gražiu dvitaškiu, tačiau paliko aikštę užsidirbęs ketvirtąją asmeninę pražangą.

Ketvirtame kėlinyje atsigriebęs lietuvis viso per 28 minutes į savo sąskaitą įsirašė 12 taškų (4/8 met., 0/1 trit., 2/5 baud.), 13 atkovotų kamuolių, po 2 rezultatyvius perdavimus ir blokus bei po vieną perimtą kamuolį ir klaidą. Domas šiąnakt pasižymėjo ir geriausiu „+/-” rodikliu tarp visų rungtynėse dalyvavusių krepšininkų ir šioje grafoje užfiksavo įspūdingą skaičių: +26.

Trejose ikisezoninėse rungtynėse žaidęs mūsų tėvynainis puikiai atsiskleidė atsarginio „Pacers“ vidurio puolėjo rolėje ir vidutiniškai rinko po 12,3 taško ir 8,3 atkovoto kamuolio.

Didžiąją dalį laiko su antrojo Indianapolio komandos penketo krepšininkais aikštėje šiąnakt praleidęs aukštaūgis ir vėl pademonstravo stebėtinai puikų susižaidimo lygį su ekscentriškuoju Lance'u Stephensonu. Šis netikėtas duetas vienas kitą puikiai papildė jau antrose rungtynėse iš eilės.

„Pacers“: Victoras Oladipo 18 (4/5 trit., 5 per. kam.), Darrenas Collisonas 15, Bojanas Bogdanovičius 13, Mylesas Turneris ir Domantas Sabonis (13 atk. kam.) po 12, Thaddeusas Youngas 11 (10 atk. kam.), Lance'as Stephensonas 10 taškų.

„Maccabi“: Joshas Smithas 16 (6/16 met., 0/4 trit., 7 atk. kam.), Angelis Rodriguezas 15, Ozas Blayzeris ir Samardo Samuelsas po 14, Brandonas Bowmanas 11, Willas Gravesas 10 taškų.

Pirmąsias reguliariojo sezono rungtynes „Pacers“ žais naktį iš trečiadienio (spalio 18-osios) į ketvirtadienį, 2:00 val. Lietuvos laiku, kai namuose priims Bruklino „Nets“ ekipą.

Kitų rungtynių rezultatai:

Klivlando „Cavaliers“ – Čikagos „Bulls“ 94:108 (20:24, 22:26, 25:22, 27:36)

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 17 (8 kl.), Derrickas Rose'as 13, Imanas Shumpertas 12 taškų.

„Bulls“: Justinas Holiday 28 (11 atk. kam.), Lauri Markkanenas 18 (4/7 trit.), Denzelis Valentine'as 14, Robinas Lopezas 10 taškų.

San Antonijaus „Spurs“ – Orlando „Magic“ 98:103 (29:30, 27:25, 29:22, 13:26)

„Spurs“: LaMarcusas Aldridge'as 16, Dejounte Murray 15, Rudy Gay ir Patty Millsas po 13 taškų.

„Magic“: Aaronas Gordonas 27 (11 atk. kam.), Jonathonas Simmonsas 20 (10 rez. perd.), Bismackas Biyombo 18, Elfridas Paytonas ir Wesley Iwundu po 11 taškų.

Denverio „Nuggets“ – Oklahomos „Thunder“ 86:96 (17:25, 22:24, 25:20, 22:27)

„Nuggets“: Willas Bartonas 26, Nikola Jokičius 12, Juanas Jernangomezas 8 taškai.

„Thunder“: Russellas Westbrookas 20, Paulas George'as 19, Carmelo Anthony 16, Joshas Huestis 15 taškų.

Los Andželo „Lakers“ – Jutos „Jazz“ 99:105 (27:28, 22:24, 28:27, 22:26)

„Lakers“: Jordanas Clarksonas ir Kyle'as Kuzma po 18, Brandonas Ingramas ir Julius Randle'as po 13, Larry Nance'as 9 taškai.

„Jazz“: Rudy Gobertas 29 (13 atk. kam.), Donovanas Mitchellas 26, Ricky Rubio 22, Joe Johnsonas ir Derrickas Favorsas – po 10 taškų.