Greičiausia finale buvo Alia Atkinson iš Jamaikos (28,84 sek.), o trečia liko danė Rikke Pedersen (30,25).

8. Kim Bush (Nyderlandai) – 31,09

Atrankoje šeštadienio rytą R. Meilutytė nuotolį įveikė lėčiau – per 30,13 sek., laimėjo savo plaukimą ir antru rezultatu pateko į finalą. Greičiausia atrankoje buvo A. Atkinson (29,56), o trečią vietą pasidalino olandė Kim Busch ir danė Rikke Pedersen (30,99).

Penktadienio vakarą R. Meilutytė startavo savo pagrindinės 100 metrų plaukimo krūtine rungties finale, nuotolį įveikė per 1 min. 03,79 sek. ir užėmė antrą vietą. Atrankos varžybose Pauliaus Andrijausko auklėtinė nuotolį įveikė lėčiau – per 1 min. 4,75 sek.

Eindhovene nedalyvauja visos trys pasaulio čempionato prizininkės: amerikietės Lilly King ir Katie Meili bei rusė Julija Jefimova.

Pasaulio taurės varžybos vyksta trumpame 25 metrų baseine.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (119)