Pasaulio čempionės titulą apgynė 33 metų buvusi triatlonininkė šveicarė Karin Thuerig. Ji 21,9 km distanciją įveikė per 28 min. 51,08 sek. (vid. greitis - 45,544 km/h). Sidabru turėjo tenkintis ispanė Joane Somarriba. Ji nugalėtojai pralaimėjo 5,8 sek. Bronzos medalis atiteko amerikietei Kristin Armstrong, kuri nuo nugalėtojos atsiliko 39,27 sek.

Priešpaskutinė startavusi 29 metų E.Pučinskaitė nugalėtojai pralaimėjo 1 min. 41,38 sek., o 19-metė D. Tušlaitė - 4 min. 44,80 sek.

Dviratininkėms įveikus 10,2 km, E.Pučinskaitė buvo 16-a, o D.Tušlaitė - 31-a.

Lenktynėse dalyvavo 38 dviratininkės.

Pernai Italijoje vykusio pasaulio čempionato atskiro starto lenktynėse E.Pučinskaitė buvo penkta.

Moterys. 21,9 km atskiro starto lenktynės.

1. Karin Thuerig (Šveicarija) - 28 min. 51,08 sek. (vid. greitis - 45,544 km/h)