Pirmosios į kovą stojo merginos, Daliaus Ubarto auklėtinės 65:55 (20:16, 19:12, 15:8, 11:19) įveikė bendraamžes iš Latvijos.

Pirmasis kėlinys geriau sekėsi lietuvėms, kurios į priekį pabėgo 9:2, ir nors priešininkėms pavyko priartėti, po pirmojo ketvirčio 20:16 pirmavo Lietuvos rinktinė. Antrajame kėlinyje merginos toliau rodė gerą žaidimą ir, atkarpą laimėjusios 12:1, prieš ilgąją pertrauką pirmavo jau 39:28. Trečiajame kėlinyje lietuvės dar labiau padidino turimą persvarą ir, nors paskutinį ketvirtį geriau sužaidė Latvijos rinktinė, susitikimą 65:55 laimėjo 18-metės iš Lietuvos.

Lietuvos rinktinei 15 taškų pelnė Dalia Donskichytė, 10 – Klaudija Serkevičiūtė.

Kitose rungtynėse lietuvės susitiks su estėmis.

Vaikinų turnyre Gedimino Petrausko auklėtiniai 83:69 (25:23, 18:10, 22:14, 18:22) taip pat pranoko 18-mečius iš Latvijos.

Pirmasis rungtynių kėlinys buvo atkaklus ir, nors didžiąją laiko dalį pirmavo Lietuva, varžovai labai neatsiliko, po pirmojo ketvirčio rezultatas buvo 25:23. Antrajame kėlinyje atkarpą 10:0 laimėję lietuviai prieš ilgąją pertrauką susikrovė jau solidesnę 10 taškų persvarą. Antroje rungtynių pusėje Lietuvos rinktinė toliau rodė kovingą žaidimą ir, nors paskutiniame ketvirtyje geriau sekėsi varžovams, to nepakako ir rungtynes 83:69 laimėjo Lietuva.

Lietuviams 16 taškų pelnė Lukas Kišūnas, 15 – Grantas Vasiliauskas, 12 – Lukas Uleckas.