Karališkasis klubas sekmadienį Barselonoje turėjo pripažinti minimalų vietos "Espanyol" pranašumą. Vienintelį rungtynių įvartį po Ivano de la Penos pakelto baudos smūgio įmušė katalonų gynėjas Danielis Jarque.

Rungtynių pabaigoje net du "Real" naujokai buvo priversti palikti aikštę - likus porai minučių iki rungtynių pabaigos už antrą geltoną, skirtą už baudą prieš įspūdingai žaidusį I.de la Peną, kortelę aikštę paliko gynėjas Sergio Ramosas, o jau per pridėtą laiką iškart raudoną kortelę prieš savo akis išvydo Julio Baptista.

Praėjusį šeštadienį "Real" turėjo pripažinti į aukščiausią divizioną sugrįžusios Vigo "Celta" pranašumą 3-2, o trečiadienį net 3-0 buvo siutriuškinti "Lyon" per ČL rungtynes.

Šis pralaimėjimas labai primena praėjusio sezono pradžią, po kurios iš savo posto atsistatydinti turėjo Jose Antonio Camacho. Tuomet "Real" pralaimėjo UEFA Čempionų Lygos rungtynes Leverkūzeno "Bayer" 3-0, o vėliau nusileido tam pačiams "Espanyol" tokiu pačiu rezultatu 1-0.

Ispanijos čempionų titulą ginanti "Barcelona" anksti įsiveržė į priekį rungtynėse prieš "Atletico" - 6-ąją minutę kamuolį į tinklą pasiuntė Samuelis Eto'o, tačiau praėjus vos daugiau nei 10-čiai minučių taikliu smūgiu atsakė Fernando Torresas.

Antrojo kėlinio pradžioje Madrido komandos serbas Mateja Kežmanas išvedė savo komandą į priekį, kuri ir iškovojo pergalę rezultatu 2-1.

Sekmadienio rungtynių rezultatai:

"Alaves" 3 - 4 "Getafe"

6' [1 - 0] Nene (iš 11m.)

8' [1 - 1] David Belenguer

13' [2 - 1] Nene

26' [2 - 2] Riki

38' [2 - 3] Riki

50' [2 - 4] Mario Andres Pernia

66' [3 - 4] Nene (iš 11m.)

"Athletic" 1 - 2 "Malaga"

86' [0 - 1] Edgar

90' [1 - 1] Jose Maria Lacruz

90' [1 - 2] Antonio Hidalgo

"Cadiz" 1 - 1 "Villarreal"

38' [0 - 1] Jose Mari

45' [1 - 1] Oli

"Celta" 0 - 1 "Racing"

60' [0 - 1] Francisco Javier Casquero

"Osasuna" 1 - 0 "Sevilla"

63' [1 - 0] David Lopez

73' iš aikštės pašalintas Rafael Clavero ("Osasuna")

90' iš aikštės pašalintas Kepa ("Sevilla")

"Betis" 0 - 0 "Zaragoza"

"Espanyol" 1 - 0 "Real"

68' [1 - 0] Daniel Jarque

88' iš aikštės pašalintas Sergio Ramos ("Real")

90' iš aikštės pašalintas Julio Baptista ("Real")

"Atletico" 2 - 1 "Barcelona"

6' [0 - 1] Samuel Eto'o

18' [1 - 1] Fernando Torres

47' [2 - 1] Mateja Kezman

66' iš aikštės pašalintas Pablo ("Atletico")

Turnyro lentelė (vieta, komanda, žaista rungtynių, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):