Aikštės šeimininkai mačą pradėjo žymiai energingiau ir jau 7-ą minutę atrodė, kad džiaugsis pirmuoju įvarčiu – po Georgijaus Džikijos smūgio galva kamuolys atsimušė į virpstą, bet jį riedantį palei vartų liniją tolyn išspyrė zelandų gynėjas.

Po septynių minučių Dmitrijus Polozas atsidūrė vienas prieš varžovų vartininką, tačiau pastarasis sužaidė tobulai – nors Rusijos rinktinės puolėjas ir krito ant vejos, teisėjo švilpukas tylėjo.

Savo pranašumą pirmuoju įvarčiu šeimininkai galiausiai pavertė prabėgus šiek tiek daugiau nei pusvalandžiui: komandos draugams perėmus kamuolį, šis atsidūrė pas D. Polozą, kuris atliko idealų perdavimą Denisui Glušakovui – saugas pasiuntė kamuolį į varžovų vartų plotą.

Visgi visi laurai atiteko ne jam, o paskutiniam kamuolį lietusiam Michaelui Boxallui. Oficiali statistika konstatavo – įvartis į savus – 1:0.

Iškart po pertraukos vos nekrito antrasis įvartis, tačiau fantastiškai sužaidė Naujosios Zelandijos vartų sargas Stefanas Marinovičius vienos atakos metu atrėmęs net du pavojingus rusų žaidėjų smūgius.

53-iąją minutę dar vieną puikią progą turėjo D. Polozas, tačiau puolėjo smūgį į tolimąjį vartų kampą ir vėl atrėmė varžovų vartininkas.

Savų sirgalių palaikoma Rusijos rinktinė ir toliau dominavo ant vejos, kol visos pastangos virto dar vienu tiksliu smūgiu – sulaukęs idealaus komandos draugo perdavimo Fiodoras Smolovas iš kelių metrų atstumo kamuolį itin lengvai pasiuntė į varžovų vartų tinklą – 2:0.

Visas rungtynes tylėjusi Naujoji Zelandija 78-ąją minutę per vieną ataką surengė net dvi pavojingas progas: kartą rusus išgelbėjo vartininkas Igoris Akinfejevas, sykį – gynėjas Jurijus Žirkovas.

Per likusį mačo laiką ant vejos ir toliau dominavo Rusijos futbolininkai, tačiau jiems daugiau įvarčių pelnyti nepavyko, o finalinis teisėjo švilpukas paskelbė šeimininkų pergalę 2:0.

Rezultatas:

Rusija 2 – 0 Naujoji Zelandija
31' [1 – 0] Michaelas Boxallas (į savus vartus)
69' [2 – 0] Fiodoras Smolovas

Rusijos futbolininkai (2018-ųjų pasaulio čempionato šeimininkai) FIFA Konfederacijų taurės turnyre žaidžia vos pirmąjį kartą, tuo metu Naujoji Zelandija (Okeanijos Nacijų taurės laimėtoja) – jau ketvirtąjį. Tiesa, Okeanijos atstovai iki šiol visus tris sykius finišavo paskutiniai-aštunti.

A grupėje be šių dviejų komandų dar varžosi Portugalija (2016 metų Europos čempionė) ir Meksika (2015 metų CONCACAF čempionė).

Tuo metu B grupėje grumsis Vokietija (2014 metų pasaulio čempionė), Kamerūnas (2017 metų Afrikos Nacijų taurės laimėtojas), Australija (2015 metų Azijos taurės nugalėtoja) ir Čilė (2015 metų „Copa Amerika“ nugalėtoja).

Į turnyro pusfinalį iškops po dvi geriausias grupių rinktines.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (199)