Lietuvos Profesionalių golfininkų asociacijos (PGA LTU) steigėjas ir viceprezidentas Tomas Pranevičius šį pavasarį surengė puikų Lietuvos mokyklų „Mažojo golfo“ čempionatą. Šią sporto šaką pažinti ir dalyvauti varžybose panoro Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Druskininkų bei Trakų miesto mokyklų mokiniai.

Pradžioje šiuose miestuose vyko atkrentamasis čempionato etapas, kuriame dalyvavo 1-4 klasių ir 5-8 klasių komandos. Kovo 21 d. Klaipėdos miesto čempionais tapo abi Martyno Mažvydo progimnazijos komandos, jos gavo teisę dalyvauti finalinėse varžybose. Todėl balandžio 9 dieną į Kauno sporto halę suvažiavo 16 komandų iš visos Lietuvos, kur vyko Lietuvos mokyklų „Mažojo golfo“ čempionato finalinis etapas.

Visi turėjo įveikti aštuonias „mažojo golfo“ rungtis. Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazijos 5-8 klasių komanda kovėsi garbingai ir užėmė 6 vietą. Puikiai sekėsi jauniesiems mažvydiečiams. Jie 1-4 klasių amžiaus grupėje iškovojo 3-ąją vietą.

Vaikai džiaugėsi pabuvę legendinėje Kauno sporto halėje, arčiau susipažinę su Olimpiniu čempionu Virgilijum Alekna, kuris demonstravo gerus golfo žaidimo įgūdžius. Renginyje vaikus džiugino gausios rėmėjų dovanos.

Į Klaipėdą mokiniai grįžo geros nuotaikos, turiningai praleidę laiką, plačiau susipažinę su koncentracijos ir susikaupimo reikalaujančia sporto šaka – golfu.