Atkakliose rungtynėse vienintelį įvartį pelnė brazilas Roberto Firmino. Jis per pridėtą pirmojo kėlinio laiką pasiuntė kamuolį į vartus galva.

Per paskutines 5 dvikovos minutes aikštėje užvirė tikras chaosas – aikštės šeimininkai desperatiškai siekė išlyginti rezultatą. „West Brom“ futbolininkams padėti atbėgo ir vartininkas Benas Fosteris. Jo rizika palikti vartus tuščius vos nesibaigė dar vienu įvarčiu.

Į kontrataką pabėgę „Liverpool“ žaidėjai galėjo padvigubinti rezultatą, tačiau Alberto Moreno smūgis iš vidurio aikštės į tuščius varžovų vartus buvo netaiklus.

„Liverpool“ kontroliavo kamuolį 64 proc. laiko, „West Brom“ – 36 proc. Abi komandos į vartų plotą pataikė po dukart.

„West Brom“ nepelno įvarčių jau ketvirtose „Premier“ rungtynėse iš eilės. Paskutinį kartą toks reiškinys užfiksuotas 2003 metų balandį.

„Raudonieji“ pergalę „Hawthorns“ stadione iškovojo pirmą kartą nuo 2011 metų spalio, kuomet laimėjo 2:0.

Rungtynės

„Lest Bromwich Albion“ 0 – 1 „Liverpool“
45+1' [0 – 1] Roberto Firmino

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (5)