Greičiausiai atrankoje plaukė švedė Jennie Johansson – 30,39 sek.

Šios rungties pasaulio rekordas vis dar priklauso 2012 metų olimpinei čempionei Rūtai Meilutytei – 29,48 sek.

Primename, kad iš treniruočių stovyklos JAV tiesiai į kontrolines varžybas Švedijoje atvykusi R. Meilutytė ir šeštadienį nesėkmingai startavo 200 metrų laisvu stiliumi rungties atrankoje. Mūsiškė nuotolį įveikė per 2:07,03 min., savo plaukime buvo devinta iš dešimties dalyvių ir į finalą nepateko. Bendroje įskaitoje kaunietė užėmė 22-ą vietą.

Šeštadienį R. Meilutytė dar plaukė 50 metrų peteliške rungties atrankoje ir čia pasirodė dar prasčiau. Ji liko 45-a bendroje įskaitoje tarp 49-ių varžovių (29,40 sek.) ir finale nedalyvavo.

Kur kas geresnės nuotaikos vyrauja Švedijoje plaukiančių vaikinų gretose.

100 m krūtine atrankoje Giedrius Titenis nuotolį įveikė per 1 min. 0,95 sek. ir užėmė 3-ią vietą. Andrius Šidlauskas užtruko 1 min. 2,54 sek. ir taip pateko į finalą – tai penktas atrankos rezultatas.

Ryte 200 m laisvuoju stiliumi atrankoje Danas Rapšys distanciją nuplaukė per 1:48,75 min. ir užtikrintai užėmė pirmą vietą bei pateko į finalą.

Deividas Margevičius 100 metrų peteliške atrankoje distanciją įveikė per 54,61 sek. ir užėmė devintąją vietą. Lietuvis pateko į pagrindinį finalą.

Beatričė Kanapienytė dalyvavo 100 metrų plaukimo peteliške atrankoje. Ji distanciją įveikė per 1:04,49 min ir bendroje įskaitoje liko 31-a.

Finaliniai plaukimai prasidėjo sekmadienį nuo 17:30 val. Lietuvos laiku.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (111)