Prie čempionato lyderio „Juventus“ priartėjo „Roma“, kuri šeštadienį vakare po Edino Džeko dublio 2:0 (1:0) įveikė „Empoli“ ekipą.

Šiuo metu „Romos“ sąskaitoje 68 taškai (po 30 rungtynių).

Romos „Lazio“ išvykoje 2:1 (1:1) palaužė „Sassuolo“ ekipą, o pergalę atnešė gynėjo įvartis į savo vartus. „Lazio“ klubas po 30 rungtynių yra surinkęs 60 taškų ir užima 4-tą vietą. „Sassuolo“ užima 15-tą vietą (31 taškas).

„Atalanta“ (58 tšk./30 rungt.) klubas išvykoje net 5:0 sutriuškino „Genoa“ ekipą, o prie pergalės solidžiai prisidėjo Alejandro Gomezas, pasižymėjęs „hat-tricku“.

Paskutinėje sekmadienio akistatoje Neapolyje vietos „Napoli“ su čempionato lyderiu „Juventus“ išsiskyrė lygiosiomis 1:1 (0:1). Tašką šeimininkams atnešė antrame kėlinyje slovako Mareko Hamšiko pelnytas įvartis.

Šeštadienis, balandžio 1 d.

„Sassuolo“ 1 – 2 „Lazio“

26 min. [1:0] Domenico Berardi (11 m baudinys)

42 min. [1:1] Ciro Immobile

83 min. [1:2] Andrea Consigli (į savo vartus)

„Roma“ 2 – 0 „Empoli“

12 min. [1:0] Edinas Džeko

56 min. [2:0] Edinas Džeko

Sekmadienis, balandžio 2 d.

„Torino“ 2 – 2 „Udinese“

50 min. [0:1] Jakubas Jankto

68 min. [0:2] Stipe Perica

70 min. [1:2] Emiliano Moretti

83 min. [2:2] Andrea Belotti

„ChievoVerona“ 1 – 2 „Crotone“

51 min. [0:1] Giammarco Ferrari

57 min. [1:1] Sergio Pellissieris

82 min. [1:2] Diego Falcinelli

„Fiorentina“ 1 – 0 „Bologna“

51 min. [1:0] Khouma Babacar

„Genoa“ 0 – 5 „Atalanta“

25 min. [0:1] Andrea Conti

32 min. [0:2] Alejandro Gomezas

63 min. [0:3] Alejandro Gomezas

76 min. [0:4] Mattia Caldara

83 min. [0:5] Alejandro Gomezas

„Palermo“ 1 – 3 „Cagliari“

26 min. [1:0] Giancarlo Gonzalezas

48 min. [1:1] Arturas Ionita

58 min. [1:2] Marco Borriello

89 min. [1:3] Arturas Ionita

„Pescara“ 1 – 1 AC „Milan“

12 min. [1:0] Gabrielis Paletta (į savo vartus)

41 min. [1:1] Mario Pasaličius

SSC „Napoli“ 1 – 1 Turino „Juventus“

7 min. [0:1] Sami Khedira

60 min. [1:1] Marekas Hamšikas