Lietuvos sportininkė 20 km distanciją įveikė per 1 val. 33 min. 23 sek., net 2 min. 10 sek. pagerino asmeninį rekordą ir visų laikų geriausių Lietuvos ėjikių sąraše pakilo į penktą vietą. Jos rezultatas - naujas Lietuvos jaunimo (iki 23-ejų metų) rekordas.

Antra finišavo Monika Vaiciukevičiūtė (1 val. 35 min. 29 sek.)

Vyrų 20 km ėjimo varžybose triumfavo Lietuvos atstovas Genadijus Kozlovskis (1 val. 24 min. 48 sek.). Antrą vietą užėmusį slovaką Milaną Rizeką jis aplenkė daugiau nei 3 min.

Pagrindinėje 50 km distancijoje tarp vyrų triumfavo norvegas Havardas Haukenesas (3:43.40).

Lietuvis Tadas Šuškevičius (3:58.44) finišavo dešimtas, o Artūras Mastianica (4:04.55) buvo 14-as tarp 34-ių sportininkų.

5 km distancijos jaunių varžybas laimėjo Austėja Kavaliauskaitė (24 min. 54 sek.). Jauniai vaikinai žingsniavo 10 km. Arminas Rudenka buvo šeštas (49.37), o Arnoldas Liutinskis - septintas (53.09).