Italai namuose – Sicilijos sostinėje Palerme – rezultatu 2:0 (1:0) Albaniją. Tai buvo italų vartininko Gianluigi Buffono 1000-osios rungtynės profesionalo karjeroje. Jis Italijos rinktinei atstovavo net 168-is kartus ir tai yra rekordas europiečiams.

Įvarčius italams pelnė Daniele De Rossi 12-ą min. iš 11 metrų baudinio ir Ciro Immobile (71-ą min.).

57-ą min. albanų fanai uždegė petardas, susidarė tiršta dūmų uždanga ir teisėjas laikinai buvo išvedęs komandas į rūbines. Po kelių minučių kova buvo pratęsta.

Albanų futbolo fanų petardos

Tuo metu ispanai savo aikštėje susitiko su Izraeliu ir sutriuškino varžovus 4:1 (2:0). Ispanams įvarčius pelnė Davidas Silva (13-ą), Vitolo (45+1), Diego Costa (51-ą) ir Isco (88-ą min.). Santykį 1:3 buvo sušvelninęs žydas Lioras Rafaelovas (76-ą min.).

Trečiose šios grupės rungtynėse Makedonija svečiuose 3:0 (1:0) pranoko Lichtenšteiną. Du įvarčius pasiekė Ilija Nestorovskis, kuris dar nerealizavo 11 metrų baudinio.

Ispanija ir Italija toliau abi lieka G grupės lyderėmis (po 13 taškų). Ispanai užima pirmą vietą dėl geresnio įvarčių santykio.

D grupėje Austrija 2:0 (0:0) laimėjo prieš Moldovą, o įvarčius antroje žaidimo pusėje įmušė Marcelis Sabitzeris (75-ą) ir Martinas Harnikas (90-ą min.).

Airija ir Velsas sužaidė be įvarčių 0:0, nors valai nuo 69-os min. žaidė be pašalinto iš aikštės Neilo Tayloro ir tai leido Serbijai likti D grupės lydere. Serbai penktadienio ankstesnėse rungtynėse išvykoje 3:1 (1:1) nugalėjo Gruziją.

I grupės dviejų favoritų Kroatijos ir Ukrainos dvikovą 1:0 (1:0) laimėjo kroatai. Pergalingą įvartį 38-ą min. gražiu smūgiu pelnė Nikola Kaliničius.

Islandija įrodė savo pranašumą prieš Kosovą 2:1 (2:0) ir iš antros vietos išstūmė ukrainiečius. Islandai pirmavo 2:0 po Bjorno Sigurdarsono ir Gylfi Sigurdssono smūgių 25-ą ir 34-ą min., o
53-ią min. Atdhe Nuhiu santykį sušvelnino (1:2).

D grupė

Austrija 2 - 0 Moldova

75' Marcel Sabitzer [1 - 0]
90' Martin Harnik [2 - 0]

Airija 0 - 0 Velsas

69' Neil Taylor (Velsas) – raudona kortelė

Italija 2 - 0 Albanija

12' Daniele De Rossi [1 - 0] (iš 11 metrų baudinio)
71' Ciro Immobile [2 - 0]

Ispanija 4 - 1 Izraelis

13' David Silva [1 - 0]
45+1' Vitolo [2 - 0]
51' Diego Costa [3 - 0]
76' Lior Refaelov [3 - 1]
88' Isco [4 - 1]

Lichtenšteinas 0 - 3 Makedonija

43' Boban Nikolov [0 - 1]
68' Ilija Nestorovski [0 - 2]
73' Ilija Nestorovski [0 - 3]

90' Ilija Nestorovski – nerealizavo 11 metrų baudinio

Kroatija 1 - 0 Ukraina

38' Nikola Kalinič [1 - 0]

Kosovas 1 - 2 Islandija

25' Bjorn Sigurdarson [0 - 1]
34' Gylfi Sigurdsson [0 - 2] (iš 11 metrų baudinio)
53' Atdhe Nuhiu [1 - 2]