Pirmo etapo šeštoje grupėje keturias kovas iš penkių laimėjusi 20-metė lietuvė pirmame atkrintamų varžybų rate (1/16 finalo) 15:9 nugalėjo estę Gaią-Marianną Salm, bet aštuntfinalyje nusileido dukart Europos čempionei estei Kristinai Kuusk.

Į atkrintamas varžybas pateko ir kitos dvi lietuvės. Paulina Bajorūnaitė šešioliktfinalyje 9:15 pralaimėjo suomei Suvi Lehtonen, o Akvilė Katkovaitė 5:15 nusileido kitai suomei Inkai Mikkilai.

Galutinėje įskaitoje P. Bajorūnaitei atiteko 19-a pozicija, o A. Katkovaitei - 25-a tarp 48-ių dalyvių.

Vyrų špagos rungtyje Lietuvos atstovai iki aštuntfinalio neprasibrovė. Edgaras Dvariškis užėmė 24-ą vietą, Vaidotas Petraitis - 29-ą, Tomas Makarovas - 47-ą, o Jevgenijus Stalmakovas - 72-ą tarp 89-ių sportininkų.