28-erių metų Lietuvos dviratininkas į pirmą dešimtuką šį sezoną pateko pirmą kartą.

Pergalę po finišo sprinto iškovojo Ramūno Navardausko komandos draugas italas Sonny Colbrellis („Bahrain Merida“). Jis 195 km per lietų nuvažiavo per 4 val. 20 min. 59 sek. (vid. greitis – 44,830 km/val.). Antrą vietą užėmė vokietis Johnas Degenkolbas („Trek-Segafredo“), o trečią – Ignato Konovalovo komandos draugas prancūzas Arnaud Demare'as (FDJ), kuris sekmadienį laimėjo pirmą etapą. Nugalėtojo laikas įskaitytas 2-45 vietas užėmusiems dviratininkams, tarp jų ir E. Šiškevičiui.

I. Konovalovui (+9 sek.) atiteko 48-a vieta.

Antrame etape E. Šiškevičius ir I. Kanovalovas kurį laiką važiavo didelėje lyderių grupėje, o iki finišo likus šiek tiek daugiau nei 50 km. susiformavo nauja lyderių grupė. Joje tarp šešių dviratininkų buvo ir E. Šiškevičius. Bėgliams buvo pavykę įgyti 1 min. 20 sek. persvarą. Vėliau lyderių grupėje liko penki dviratininkai, tarp jų ir mūsiškis. Iki finišo likus 20 km. iš bėglių grupelės spurtavo 2012 metų pasaulio čempionas belgas Philippe'as Gilbert'as („Quick-Step Floors“), o likę dviratininkai netrukus įsiliejo į pagrindinę grupę. Ph. Gilbert'as buvo pavytas iki finišo likus 6,5 km.

Lenktynių lyderiu liko A. Demare'as. I. Konovalovas (+16,33 sek.) klasifikuotas 65-as, o E. Šiškevičius (+18,57) – 80-as.

Iš 176-ių startavusių dviratininkų klasifikuoti 167-i.

Aštuonių etapų lenktynės baigsis sekmadienį.