Nuo 17 min. „Blackburn Rovers“ pirmavo po Danielio Grahamo įvarčio. Po 10 minučių rezultatą išlygino Marcusas Rashfordas.

„Raudoniesiems velniams“ pergalę atnešė po keitimo aikštėje pasirodžiusio Zlatano Ibrahimovičiaus įvartis antrojo kėlinio pabaigoje.

Tiesa, aikštės šeimininkams 85 min. buvo pavykę kamuolį nukreipti į „Manchester United“ vartus, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę.

Kur kas paprasčiau reikalus susitvarkė „Tottenham Hotspur“ futbolininkai, kurie 3:0 sutriuškino „Championship“ vidutiniokę „Fulham“ ekipą. Visus tris įvarčius pelnė Harry Kane'as.

Netrūko staigmenų šeštadienį.

„Manchester City“ nesugebėjo įveikti trečiąją vietą „Championship“ pirmenybėse užimančio „Huddersfield Town“ klubo, taigi, šių ekipų laukia dar viena akistata.

„Middlesbrough“ tik po atkaklaus mačo palaužė trečios lygos „Oxford United“ ekipą.

Anglijos čempionas „Leicester City“ sensacingai savo pasirodymą baigė nusileisdamas „League 1“ |(trečia pagal pajėgumą lyga) žaidžiančiam „Milwall“ klubui. Mačo didvyriu tapo Shaunas Cummingsas, kuris pergalę išplėšė jo komandai beveik visą antrąjį kėlinį žaidžiant mažumoje.

Tačiau bene didžiausia staigmena užfiksuota „Burnley“ ir penktoje lygoje rungtyniaujančio „Lincoln“ klubų akistatoje.

„Burnley“ futbolininkai namuose pralaimėjo po 89 min. praleisto įvarčio, o jį pelnė Seanas Raggettas. „Lincoln City“ tapo pirmąja penktosios lygos ar žemesnio diviziono komanda per 103 metų, kuri sugebėjo patekti į FA taurės ketvirtfinalį.

„Wolverhampton“ atkakliai priešinosi Londono „Chelsea“ ekipai, jai pergalę pavyko pasiekti tik antrajame kėlinyje. „Chelsea“ ketvirtfinalyje susikaus su „Manchester United“ ekipa. Taip lėmė FA taurės kito etapo burtai.

FA taurės aštuntfinalio rezultatai

„Fulham“ 0 – 3 „Tottenham Hotspur

16 min. [0:1] Harry Kane

51 min. [0:2] Harry Kane

73 min. [0:3] Harry Kane

„Blackburn Rovers“ 1 – 2 „Manchester United“

17 min. [1:0] Daniel Graham

27 min. [1:1] Marcusas Rashfordas

75 min. [1:2] Zlatanas Ibrahimovičius

Šeštadienį vykusių mačų rezultatai

„Burnley“ 0 – 1 „Lincoln“

89 min. [0:1] Seanas Raggettas

„Huddersfield Town“ 0 – 0 „Manchester City“

„Middlesbrough“ 3 – 2 „Oxford United“

26 min. [1:0] Grantas Leadbitteris (11 m baudinys)

34 min. [2:0] Rudy Gestede

64 min. [2:1] Christopheris Maguire

65 min. [2:2] Antonio Martinezas

86 min. [3:2] Christianas Stuani

„Milwall“ 1 – 0 „Leicester City“

52 min. („Milwall“) Jake Cooperis – raudona kortelė (antroji geltona)

90 min. [1:0] Shaunas Cummingsas

„Wolverhampton“ 0 – 2 „Chelsea“

65 min. [0:1] Pedro Rodriguezas

89 min. [0:2] Diego Costa

Paskutinis FA taurės aštuntfinalio mačas bus žaidžiamas pirmadienį, čia sustiks „Sutton United“ ir „Arsenal“.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)