Be klaidų šaudęs 35-erių sportininkas 3,3 sek. aplenkė sidabrą pelniusį 32-ejų čeką Ondrejų Moravecą (0 baudos min.). Bronza šįkart tenkinosi pirmenybių favoritas 28-erių prancūzas Martinas Fourcade'as (+17,9 sek.), prašovęs du kartus.

Tris sykius šaudykloje suklydęs 26-erių lietuvis Tomas Kaukėnas nugalėtojui pralaimėjo 4 min. 43,1 sek. ir užėmė 46-ą vietą.

25-erių metų Karolis Dombrovskis (+6.25,4; 2 baudos min.) užėmė 66-ąją vietą, o 24-erių metų Vytautas Strolia (+7.53,5; 5 baudos min.) liko 73-ias.

Lenktynėse dalyvavo 100 biatlonininkų.

Bendrojoje pasaulio taurės įskaitoje pirmauja M. Fourcade'as, turintis 980 taškų. Antrą vietą užima rusas Antonas Šipulinas (647 tšk.), trečią – vokietis Simonas Schemppas (613 tšk.).

19 taškų turintis T. Kaukėnas tarp 99 klasifikuotų sportininkų yra 70-as.

Nacijų taurės įskaitoje pirmauja Vokietija (5299 tšk.). Lietuvos rinktinė (2221 tšk.) aplenkė latvius ir pakilo į 21-ąją poziciją.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (15)