aA
Telekomunikacijų bendrovė „Telia“ 2019 metų pradžioje planuoja persikraustyti į naują buveinę Vilniuje, Saltoniškių g. 7, rašoma bendrobės
© Bendrovės archyvas

„M.M.M. projektų“ grupės vystomame šiuolaikiškame biurų kvartale apie 1200 „Telia“ darbuotojų įsikurs šešių aukštų ir daugiau nei 15 tūkst. kvadratinių metrų ploto pastate.

Šiandien pasirašytoje ilgalaikėje statybos ir nuomos sutartyje numatyta, kad pagrindinė „Telia“ buveinė bus įrengta 2018 m. pabaigoje, o darbuotojai į naujas patalpas kraustysis nuo 2019 m. pradžios. Šiuo metu „Telia“ darbuotojai Vilniuje dirba šešiuose skirtinguose biurų pastatuose Lvovo, Vytenio, Muitinės, T. Ševčenkos, Ukmergės gatvėse.

„Įvertinę ir apsvarstę įvairius pasiūlymus, pasirinkome mūsų poreikius labiausiai atitikusią vietą ir pastatą. Vienu iš svarbiausių kriterijų buvo galimybė po vienu stogu surinkti didžiąją dalį Vilniuje dirbančių „Telia“ darbuotojų ir jiems sukurti geriausias sąlygas. Renkantis pastatą, vertinome jo draugiškumą aplinkai, susisiekimo patogumą ir aplink esančią paslaugų infrastruktūrą“, – sako „Telia Lietuva“ vadovas Kęstutis Šliužas.

„Telia“ biurų pastatą projektuojame taip, jog jame ištekliai būtų naudojami itin atsakingai, o pats pastatas darytų kuo mažesnę įtaką aplinkai. Pirmą kartą Lietuvoje pastato sanitariniuose mazguose bus naudojamas ne geriamasis, o lietaus vanduo, ir bent dešimtadalį visos jam reikalingos elektros pagamins saulės energijos moduliai, – teigia projekto plėtotojų bendrovės „M.M.M. projektai“ direktorė Natalija Monkevičienė. – Biuras dabar reiškia ne tik darbo vietas įmonės darbuotojams, bet kartu atspindi verslo vertybes, atsakomybę, kuria įmonės įvaizdį, padeda pritraukti geriausius specialistus“.

Pastato plėtotojai sieks, kad „Telia“ buveinei būtų suteiktas tvaraus pastato – „Breeam New Construction Excellence“ lygio sertifikatas, tokio iki šiol neturi nė vienas statinys Lietuvoje.

Naujosios „Telia“ buveinės erdvės bus planuojamos ir įrengiamos pagal „Activity Based Workplace“ koncepciją. Darbuotojai galės skirtingo pobūdžio veikloms pasirinkti tam geriausiai pritaikytą darbo aplinką ir erdves. Mažaaukštis biurų pastatas bus skandinaviško stiliaus, švarių formų, jame daug dėmesio skiriama funkcionalumui ir medžiagų bei technologijų kokybei.

Šiuo metu bendrovėje „Telia Lietuva“ visoje šalyje dirba daugiau kaip 3 tūkst. darbuotojų. Pagrindinė „Telia“ buveinė šiuo metu įsikūrusi Lvovo g. 25 esančiame verslo centre „3 Burės“.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.