aA
Lietuvą sukrėtė siaubinga tragedija – keturmetis, patyręs daugybinius sumušimus, neišgyveno. Kėdainiuose įvykusi tragedija palietė visus: daugelyje miestų deginamos žvakutės, reiškiamos užuojautos, garsiai kalbama apie smurtą šeimose. Deja, kai kurie nusprendė prisidengti juoduoju humoru ir parodyti internautus pakraupinusią nuotrauką.
Internete plintanti pakoreguota nuotrauka
© Facebook nuotr.

Kompiuterine programa pakoreguotoje nuotraukoje vaizduojamas bokso ringas. Du boksininkai stovi susikibę rankomis su žmogumi, kuris skelbia kovos nugalėtoją. Vienam pakelta ranka, kitam – ne. Ranka pakelta kovos nugalėtojui.

Internautas, paviešinęs šią nuotrauką, nusprendė ant bokso kovotojų veidų primontuoti tragiškai gyvenimą palikusio keturmečio berniuko nuotrauką, ant kito – jį įtariamai sumušusio tėvo nuotrauką. Berniukas nuotraukoje nuleidęs ranką, jis, anot nuotraukos, kovą pralaimėjo.

Šia nuotrauka ėmė dalytis dauguma internautų. Visi jie prie nuotraukos teigė likę šokiruoti.

Internete plintanti pakoreguota nuotrauka
Internete plintanti pakoreguota nuotrauka
© Facebook nuotr.

DELFI primena, kad trečiadienio vėlų vakarą gautas pranešimas, kad Kėdainiuose, Mindaugo gatvės daugiabutyje, sumuštas ketverių metų vaikas. 23 metų vaiko motina Monika buvo patekusi į teisėsaugos akiratį dėl sukčiavimo. 27 metų sugyventinis Gediminas teistas du kartus dėl viešosios tvarkos pažeidimo ir disponavimo narkotikais.

Nors atvykus medikams abu jie buvo blaivūs, tiriama, ar jie nebuvo apsvaigę nuo narkotikų. Kauno klinikų medikai sakė, kad vaiko patirti sužalojimai buvo labai sunkūs: visas kūnas nusėtas mėlynėmis, sužeistos galvos smegenys, plaučiai. Berniukas buvo skubiai operuotas. Po operacijos jo būklė buvo kritinė, vaikutis buvo be sąmonės. Jo gyvybę palaikė tik speciali aparatūra. Berniuko gyvybė užgeso penktadienį, 7.30 val.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.