aA
Penktadienio vakarą Kauno „Žalgirio“ arenoje vyko vienas didžiausių metų renginių – M.A.M.A muzikos apdovanojimai. Scenoje šeimininkavo Indrė ir Jogaila Morkūnai, o nominacijas skelbė kviestiniai svečiai.
Mantas Katleris
© DELFI / Tomas Vinickas

Vienas jų – ir Mantas Katleris, kuris į sceną lipo paskelbti, kas tapo metų elektronikos atlikėju.

Vyras pašiepė Agnę Jagelavičiūtę, kuri neseniai įsivėlė į skandalą, kuomet kito tiesiogiai transliuojamo renginio metu scenoje pasirodė neblaivi ir prašė pakviesti patį M. Katlerį.

Šįvakar žinomas humoristas pasinaudojo proga pašiepti stilistę ir užlipęs į sceną kartojo „duokite man Jagelavičiūtę!“.

Tiesa, moteris apdovanojimuose išvis nepasirodė.

DELFI primena, kad A. Jagelavičiūtė turėjo tapti viena M.A.M.A raudonojo kilimo vedėjų, tačiau po kilusio skandalo nusprendė pasitraukti iš vedėjų gretų.

„Tame renginyje, apie kurį kalbama, aš nedirbau, tačiau patekau į tikrai labai nemalonią situaciją, dėl kurios dar kartą apgailestauju. Nenorėčiau, kad M.A.M.A renginys būtų siejamas su mano anksčiau padarytomis klaidomis. Todėl manau, kad man derėtų pasitraukti“, – tuomet sakė stilistė A. Jagelavičiūtė.

Renginio akirmikos - nuotraukų galerijoje:

Raudonojo kilimo akimirkos:

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.