Atkaklią kovą žiūrovai išvydo tik pirmame kėlinyje – antrame „Nuggets“ ėmė tolti, o po pertraukos tiesiog dominavo aikštėje: publiką džiugino įspūdingais skrydžiais virš krepšio, o 100 taškų ribą pasiekė dar nė nepasibaigus trečiajam ketvirčiui.

Per paskutines 12 minučių vaizdas aikštėje nepasikeitė, o po eilinio Kennetho Fariedo dėjimo komandas jau skyrė net 34 taškai (115:81). Iki finalinio teisėjo švilpuko Indianos krepšininkai deficitą sugebėjo sumažinti vos keliais taškais – 140:112.

Denverio ekipa šia įspūdinga pergale nutraukė net penkių iš eilės nesėkmių seriją, o „Pacers“ priešingai – suklupo po penkių laimėtų mačų paeiliui.

Antro kėlinio pradžioje, per minutės pertraukėlę, vietos sirgaliai gausiais aplodismentais pagerbė NBA legendas – britą Johną Amaechi, prancūzą Ronny Turiafą, gynybos specialistą Marcusą Camby, blokų karalių Dikembe Mutombo ir vieną geriausių visų laikų įžaidėjų Isaiah Thomasą.

Neeilinio reginio pasižiūrėti susirinko ir ne viena futbolo garsenybė: Prancūzijos legenda Thierry Henry, legendinis vokiečių saugas Michaelis Ballackas ar dabartiniai Londono „Arsenal“ žaidėjai – Alexis Sanchezas, Mesutas Ozilas ir Peras Mertesackeris.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 22 (10 atk. kam., 7 rez. perd.), Wilsonas Chandleris 21, Danilo Gallinari 18 (4/6 trit.), Gary Harris 16, Kennethas Fariedas 15 (9 atk. kam.) ir Jameeras Nelsonas 11 taškų.

„Pacers“: CJ Milesas 20, Jeffas Teague (9 rez. perd.) ir Aaronas Brooksas (6 rez. perd.) po 14, Monta Ellis 12, Kevinas Seraphinas ir Paulas George'as po 10 taškų.