Pirmas Aimo Fiščevo įvartis buvo 100-as „Energijos“ įvartis šiame Lietuvos čempionato sezone. Pagal įvarčių skaičių (viso 110) „Energija“ beveik dvigubai lenkia artimiausius turnyro lentelės kaimynę „Juodupės“ ekipą (60 įvarčių) ir „Hockey Punks“ (51 įvartis).

Su „Rokiškiu“ šį sezoną „Energija“ jau žaidė du kartus ir iškovojo dvi pergales (5:2 ir 3:0).

„Energija“ trečiose rungtynėse iš eilės neturi daug darbo gynyboje - Lietuvos čempionai per pirmą kėlinį gavo tik 4 smūgius, tuo tarpu patys atliko net 26.

Nuolatos varžovų zonoje buvę elektrėniečiai per pirmas 20 minučių sugebėjo įmušti tris įvarčius, kai pasižymėjo A. Fiščevas (4:04, rez. perdav. Povilas Verenis), Deividas Kazlauskas (11:41, rez. perdav. Edvinas Boroška ir Vytautas Jagelavičius) ir Aivaras Bendžius (17:52, rez. perdav. A.Fiščevas ir Justinas Vėželis).

Antrame kėlinyje „Rokiškio“ puolimas gerokai suaktyvėjo, o prie to prisidėjo ir 10 „Energijos“ baudos minučių. Nors septintą kėlinio minutę Edvinas Boroška (26:18, rez. perdav. Lukas Manomaitis) įmušė įvartį žaidžiant trys prieš penkis, o skirtumą iki penkių kėlinio viduryje padidino puikiai lazdą pakišdamas Mantas Marcinkevičius (29:03, rez. perdav. Tomas Vyšniauskas ir A. Bendžius), tačiau „Rokiškis“ ir toliau tęsė atakas, o galiausiai Mantas Belaišis (32:26, rez. perdav. Kasparas Falkas) individualiais veiksmais pergudravo „Energijos“ vartininką Elviną Karlą ir įmušė pirmą rokiškėnų įvartį (1:5).

Trečiame kėlinyje „Energija“ susigrąžino iniciatyvą ir mušė vieną įvartį po kito. Elektrėniečių gretose du kartus pasižymėjo V. Jagelavičius (45:08, rez. perdav. Edvinas Boroška ir 55:37, rez. perdav. Lukas Manomaitis), po kartą - A. Bendžius (40:57, rez. perdav. P. Verenis), P. Verenis (46:32, rez. perdav. Aurimas Gaidauskas ir A. Bendžius) ir A. Gaidauskas (54:27, rez. perdav. A. Fiščevas).

Vienintelį įvartį „Rokiškio“ komandai į tuščius „Energijos“ vartus įmušė Dmitrijus Gnitko (58:32, rez. perdav. Saulius Limontas).

„Energija“ šiose rungtynėse atliko 64 (26, 16, 22) smūgius, tuo tarpu „Rokiškis“ - 27 (4, 15, 8).