B grupėje ketvirtąją pergalę iškovojo JAV rinktinė, kuri 3:1 (2:0,1:1, 0:0) palaužė aikštės šeimininkus Kanados ledo ritulininkus.

Antrąją pergalę iškovojo Rusija, 2:0 (0:0, 1:0, 1:0) pranokusi Slovakijos jaunimą.

A grupėje Švedija 5:2 (3:0, 1:0, 1:2) įveikė Čekijos ledo ritulininkus, pirmąją pergalę iškovojo Suomija, kuri 2:0 (0:0, 2:0, 0:0) nugalėjo Šveicarijos jaunimo rinktinę.

Po keturių turų A grupėje pirmą vietą užėmė pralaimėjimo kartėlio nepatyrusi Švedijos ledo ritulio rinktinė (4/0). Antroje vietoje su 6 taškais liko Danijos jaunieji ledo ritulininkai, čekai užėmė trečią vietą (5 taškai), 4-ti – šveicarai (4), 5-ta – Suomija (3).

B grupėje pirmą vietą užėmė JAV (12 taškų), antri liko kanadiečiai (9), treti – Rusijos ledo ritulininkai (6), 4-ti – slovakai (3), penkta – taškų neiškovojusi Latvijos ledo ritulio jaunimo rinktinė.

Ketvirtfinalyje sausio 2-ąją susitiks Danija ir Rusija, Švedija ir Slovakija, JAV ir Šveicarija, Kanada ir Čekija.

Grupėse paskutinę vietą užėmusios Suomijos ir Latvijos jaunimo rinktinės serijoje iki dviejų pergalių kovos dėl išlikimo elitiniame divizione. Pralaimėjusi rinktinė 2018 metais turės žaisti 1A grupėje.

Abi rinktinės kovos sausio 3 ir 5 dienomis.

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):

1.Švedija4400018:612
2.Danija4111111:156
3.Čekija410219:135
4.Šveicarija4020211:134
5.Suomija410036:83

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):