Amerikiečiai 5-ą min. (4:14) pirmavo 1:0 po Claytono Kellerio smūgio iš arti, bet 12-os min. pabaigoje (11:59) rusas Kirillas Urakovas mažumoje išlygino skirtumą (1:1).

Antrame kėlinyje (24:03) Colinas White'as daugumoje ir Troy Terry (31:41) vėl išvedė JAV rinktinę į priekį 3:1. Kėlinio pabaigoje (37:17) Kirillas Kaprizovas sumažino atsilikimą (3:2). Netrukus Tage'as Thompsonas dar nerealizavo baudinio (bulito).

Trečiame kėlinyje abi komandos turėjo progų, bet įvarčių nepasiekė.

Šioje grupėje antrą triuškinančią nesėkmę iš eilės patyrė mūsų kaimynai latviai, kurie šįkart net 2:10 (0:3, 1:5, 1:2) nusileido čempionato šeimininkei Kanadai. 18-metis kanadietis Tayloras Raddyshas pelnė net keturis įvarčius. Ankstesniame ture Latviją sutriuškino rusai 9:1 (3:0, 3:1, 3:0).

JAV - Rusija – 3:2 (1:1, 2:1, 0:0);

Danija - Čekija – 3:2 (0:1, 1:1, 1:0, 1:0), – po pratęsimo;

ŠvedijaSuomija – 3:1 (0:1, 1:0, 2:0);

Kanada - Latvija – 10:2 (3:0, 5:1, 2:1).