Rungtynes varžovai pradėjo „sausu“ spurtu 5:0, o pirmus taškus lietuviams trečiąją kėlinio minutę pelnė Audrius Damušis. Šis krepšininkas „Lituanica“ ekipą į priekį vedė visas rungtynes. Vien per pirmą kėlinį jis pelnė 11 taškų.

Itin įdomi dvikova vyko tarp vidurio puolėjų Edvino Vaupšo ir C. McGrew. Abu žaidėjai šiame mače tapo vienu iš pagrindinių variklių savo komandose. Pirmasis kėlinys baigėsi 19:14 lietuvių naudai.

Antrame ketvirtyje krepšys atsirišo „Lituanica“ snaiperiui Mantui Gūžiui. Jis kėlinį pradėjo dviem tolimais metimais. Lietuvių surengtas spurtas padėjo įgyti net 15 taškų persvarą. Į žaidimą įsitraukė ir Mantas Adomaitis, kurio tolimų metimų Lesterio gynėjai tiesiog negalėjo sustabdyti. Po dviejų ketvirčių švieslentėje degė rezultatas 40:27.

Po pertraukos žaidimas išsilygino, o „Warriors“ krepšininkai nesiruošė pasiduoti. Verta paminėti, kad jau antras iš eilės rungtynes savo žaidimo nesugebėjo atrasti „Lituanica“ lyderis Aušridas Petraitis. Jis per visas rungtynes pelnė vos 4 taškus. Nors trečiasis kėlinys buvo pralaimėtas 4 taškais, lietuviai išlaikė persvarą 56:46.

Paskutinėje rungtynių dalyje Lesterio krepšininkai privertė lietuvius klysti. Persvara kėlinio pabaigoje sumažėjo iki 5 taškų. Vis dėlto puikiai sužaistos paskutinės minutės leido džiaugtis pergale.

Rezultatyviausiai sezono mačą sužaidė Audrius Damušis, pelnęs 20 taškų. 15 taškų Mantas Gūžys, 14 Mantas Adomaitais, 10 Edvinas Vaupšas. Lesterio „Warriors“ ekipai 20 taškų pelnė R. Sanders, 16 pridėjo C. McGrew, 10 – D. Kelly.

Kitas rungtynes Londono „Lituanica“ sausio 8 dieną vėl žais namuose.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (5)