Pirmąsias tarpusavio rungtynes Klaipėdoje „Dragūnas“ buvo laimėjęs vos dviejų įvarčių skirtumu (38:36), todėl kauniečiai neslėpė vilčių pabandyti namuose įkasti savo tituluotiems varžovams. Pirmojoje Lietuvos rankinio lygoje rungtyniaujanti „KTU“ komanda rungtynes pradėjo maksimaliai susikaupusi, tačiau klaipėdiečiai įrodė savo meistriškumą ir po I-ojo kėlinio pirmavo rezultatu 15:12.

Antrajame kėlinyje kauniečiams nepavyko priartėti arčiau prie uostamiesčio rankininkų, o neišnaudotos progos bei dviejų minučių pašalinimai, kuriuos rinkosi „KTU“ rankininkai, leido „Dragūnui“ ramiai užbaigti šias rungtynes (32:24).

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Mindaugas Meškauskas, kuris pelnė 8 įvarčius, 7 pridėjo Lukas Simėnas, po 5 Lukas Juškėnas bei Gabrielius Virbauskas.

„KTU“ komandoje išsiskyrė Ignas Grigas, kurio sąskaitoje 8 įvarčiai, 4 pelnė Mindaugas Urbas, po tris kart pasižymėjo Karolis Jankauskas, Vilius Juozaitis bei Aurimas Balčiūnas.

Be Klaipėdos „Dragūno“ vietas pusfinalyje jau buvo užsitikrinę HC „Vilniaus“, Vilniaus „Šviesos“ bei Kauno „Granito – Kario“ ekipos. Jau aišku, jog finalinio ketverto varžybos vyks vasario 10-12 dienomis. Artimiausiu metu paaiškės ir varžybų vieta bei pusfinalio poros.