Net penkerios iš jų baigėsi lygiosiomis, o pergales iškovojo tik trys klubai – FC „Barcelona“, Madrido „Atletico“ ir Rostovo prie Dono „Rostov“.

Ir vėl tik antra vieta A grupėje gresia Londono „Arsenal“ futbolininkams, kurie namuose sužaidė lygiosiomis 2:2 (1:1) su PSG.

Prancūzai rezultatą išlygino 77 min., kai po kampinio tiksliu smūgiu galva Diego Ospiną nuginklavo Lucasas Moura.

Pirma abiejų komandų tarpusavio akistata Paryžiuje baigėsi taip pat taikiai (1:1), todėl joms surinkus po vienodai taškų dabar pirmenybę į aukštesnę poziciją turėtų būtent PSG.

Pirmą vietą C grupėje prieš paskutinį turą jau užsitikrino FC „Barcelona“ – katalonai svečiuose 2:0 (1:0) pranoko Galzgo „Celtic“. Abu įvarčius nugalėtojams pelnė Lionelis Messi (24 ir 56 min. iš 11 metrų baudinio).

Kitoje dvikovoje Menchengladbacho „Borussia“ ir „Manchester City“ išsiskyrė taikiai 1:1 (1:1), tad anglams „Barca“ tapo nebepavejama.

D grupėje anksčiau laiko triumfavo Madrido „Atletico“, kuris savo aikštėje 2:0 (0:0) įveikė Eindhoveno PSV. Madridiečiams po vieną įvartį antrame kėlinyje įmušė Kevinas Gameiro ir Antoine'as Griezmannas.

Nors paskutiniame ture „Atletico“ išvykoje grumsis su Miuncheno „Bayern“, vokiečiams ispanai – nepasiekiami, nes bavarai įsigudrino sensacingai 2:3 (1:1) pralaimėti Rostovo prie Dono „Rostov“ ekipai.

Rungtynės:

A grupė

Londono „Arsenal“ 2 – 2 PSG
18' [0 – 1] Edison Cavani
45+1' [1 – 1] Olivier Giroud (11 m)
60' [2 – 1] Marco Verratti (į savo vartus)
77' [2 – 2] Lucas Moura

Stambulo „Bešiktaš“ 3 – 3 Lisabonos „Sporting“
10' [0 – 1] Goncalo Guedes
25' [0 – 2] Nelsinho
31' [0 – 3] Ljubomir Fejsa
58' [1 – 3] Cenk Tosun
83' [2 – 3] Ricardo Quaresma (11 m)
89' [3 – 3] Vincent Aboubakar

Menchengladbacho „Borussia“ 1 – 1 „Manchester City“
23' [1 – 0] Raffael
45+1' [1 – 1] David Silva

51' Lars Stindl („Borussia“) parodyta raudona kortelė
63' Fernandinho („Man City“ parodyta raudona kortelė

Glazgo „Celtic“ 0 – 2 FC „Barcelona“
24' [0 – 1] Lionel Messi
56' [0 – 2] Lionel Messi (11 m)

1.„Barcelona“540116:412
2.„Manchester City“522111:98
3.„Monchengladbach“51225:85
4.„Celtic“50234:152

D grupė

Rostovo prie Dono „Rostov“ 3 – 2 Miuncheno „Bayern“
36' [0 – 1] Douglas Costa
44' [1 – 1] Serdar Azmoun
50' [2 – 1] Dmitrij Poloz (11 m)
52' [2 – 2] Juan Bernat
67' [3 – 2] Christian Noboa

Madrido „Atletico“ 2 – 0 Eindhoveno PSV
55' [1 – 0] Kevin Gameiro
66' [2 – 0] Antoine Griezmann