aA
Kino juosta "The Sixth Sense" (Šeštasisi pojūtis) rimtai ketina sumušti visus vaizdo kasečių nuomos ir platinimo rekordus.
Tikimasi, kad per pirmąsias penkias dienas kino mėgėjai įsigydami arba išsinuomodami vaizdo kasečių ar DVD formato šio filmo kopijas paklos net 50 milijonų dolerių.

Atrodo, kad prasideda "video karšinė". Pavyzdžiui, manoma, kad pasiseks parduoti net 18 milijonų kopijų šią savaitę pasirodžiusios vaizdo kasetės su filmu "Star Wars: Episode One - The Phantom Menace" (Žvaigždžių karai).

Vien tik praeitą savaitgalį buvo parduota daugiau kaip 1 milijonas "Tthe Sixth Sense" vaizdajuosčių bei daugiau kaip 1 milijonas buvo išnuomota. Tai reiškia, kad praeitą savaitę beveik kas antras DVD grotuvą turintis žmogus išsinuomavo arba įsigijo šio filmo DVD versiją. Beje kompanija "Buena Vista Home Video" išleido ir rekordinį skaičių (daugiau kaip 1.5 milijono) "The Sixth Sense" vaizdo kasečių.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.