26-erių metų gynėjas pasižymėjo įpusėjus antrajam mačo kėliniui, 68-ąją minutę, padidinęs „Real“ persvarą iki 6:0.

Ispanijoje jau pradėta tvirtinti, kad N. Fernandezo smūgį FIFA tiesiog privalo pripažinti pačiu gražiausiu įvarčiu 2016-aisiais.

„Mes pamatėme istoriją! Nacho pelnė metų įvartį ir tiesiog privalo gauti Ferenco Puskaso vardo premiją“, – rašo AS, o portalas Marca.com juokauja, kad į Nacho įsikūnijo Nyderlandų futbolo legenda Marco van Bastenas.

Įvartį gynėjas pelnė akrobatiniu smūgiu šuolyje, net nemėgindamas stabdyti kamuolio po tikslaus komandos draugo perdavimo.

„Real“ šias rungtynes laimėjo 7:1, o be N. Fernandezo pasižymėjo Alvaro Morata ir Marco Asensio (po 2 įvarčius) ir Mariano Diazas. Dar vieną įvartį įsimušė patys Madrido ekipos varžovai.