Starto penkete rungtynes pradėjęs Šarūnas Vasiliauskas žaidė vos 8 minutes, per kurias spėjo pelnyti 4 taškus (0/1 dvit., 1/1 trit., 1/1 baud. met.), atkovoti 1 kamuolį, atlikti 1 rezultatyvų perdavimą, išrašyti varžovui bloką, išprovokuoti pražangą, kartą suklysti ir sykį prasižengti bei surinkti 5 naudingumo balus.

„Baskonia“ ekipos marškinėlius vilkintis Tadas Sedekerskis daug žaidimo laiko taip pat negavo. Jaunasis lietuvis žaidė 6 minutes, prametė vienintelį dvitaškį, atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą pažeidė taisykles ir pats išprovokavo pražangą bei surinko 4 naudingumo balus.

„Joventut“: Alberto Abalde 15, Garrettas Stutzas 14, Albertas Sabatas ir Albertas Ventura po 13, Sergi Vidalis 12 taškų.

„Baskonia“: Adamas Hanga 16, Johannesas Voigtmannas ir Tornike Shengelia po 14, Joshas Akognonas 13, Shane'as Larkinas 11 taškų.

Kitose rungtynėse Santjado de Kompostelos „Rio Natura Monbus Obradoiro“ (1/4) klubas savų žiūrovų akivaizdoje 75:92 (14:22, 16:16, 25:22, 20:32) turėjo pripažinti „Valencia“ (3/1) krepšininkų pranašumą.

Pralaimėjusių gretose iš trijų lietuvių rezultatyviausiai žaidė Deividas Dulkys – 28-erių metų gynėjas per 27 minutes pelnė 12 taškų (0/2 dvit., 4/9 trit.). Jis dar atkovojo 3 ir prarado 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, gavo bloką, 2 kartus prasižengė, išprovokavo pražangą bei surinko 6 naudingumo balus.

Osvaldas Matulionis žaidė 13 minučių, pelnė 1 tašką (0/2 dvit., 0/2 trit., 1/2 baud. met.), atkovojo 2 ir perėmė 3 kamuolius, kartą prasižengė, išprovokavo varžovo pražangą ir surinko 1 naudingumo balą.

Tuo metu Eimantas Bendžius pasirodė dar kukliau – per 10 minučių prametė tritaškį, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo, porą sykių pažeidė taisykles ir surinko -3 naudingumo balus.

Verta pažymėti, kad pastarieji du mačą pradėjo starto penkete, o D. Dulkys kilo nuo atsarginių žaidėjų suolelio.

„Obradoiro“: Rosco Allenas 17, Santiago Yusta 13, Deividas Dulkys 12, Artiomas Pustovijus ir Shayne'as Whittingtonas po 10 taškų.

„Valencia“: Bojanas Dubljevičius 19, Antoine Diot 15, Fernando San Emeterio 11, Rafa Martinezas ir Joanas Sastre po 10 taškų.

Be Mariaus Grigonio žaisti turėjusi Tenerifės „Iberostar“ (4/1) komanda patyrė pirmąją nesėkmę – Ispanijos salyno ekipa namuose 72:73 (22:25, 11:13, 22:19, 17:16) nusileido Malagos „Unicaja“ (3/2) klubui.

22-ejų metų lietuvis savo komandai padėti negalėjo, nes šią savaitę vykusiose FIBA Čempionų lygos rungtynėse jam įplyšo čiurnos raiščiai.

O štai „Real“ (4/0) klubas Madrido derbyje turėjo nemažai vargo su „Estudiantes“ (2/3) – 96:88 (22:17, 15:25, 33:26, 26:20).

„Karališkojo“ klubo garbę ginantis Jonas Mačiulis prieš rungtynes susirgo, todėl buvo priverstas jas stebėti per televizorių.