21-erių metų puolėjas iš Dramblio Kaulo Kranto pasižymėjo pirmajam kėliniui įpusėjus – 32-ąją min.

Smūgis iš 40 jardų (maždaug 36,5 metro) atstumo varžovų vartininkui Dorusui de Vriesui nepaliko jokių galimybių, bet šeimininkus paveikė lyg šaltas dušas: atsakas buvo negailestingas.

„Celtics“ dar pirmajame kėlinyje persvėrė rezultatą (du kartus pasižymėjo Moussa Dembele), o po pertraukos pratęsė svečių triuškinimą.

Finalinis arbitro švilpukas užfiksavo įspūdingą šeimininkų pergalę 6:1 – antrajame kėlinyje dar po įvartį pelnė Jamesas Forrestas, Leighas Griffithsas, Scottas Sinclairas ir Tomas Rogičius.

Škotijos čempionato turnyro lentelėje „Celtic“ su 16 taškų po 6 rungtynių užima 1-ąją vietą, o „Kilmarnock“ su 6 taškais po 7 mačų yra priešpaskutinėje, 12-oje pozicijoje.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)