Vyrų porinė dvivietė, kurią irkluoja Andrius ir Vytautas Lapatiukai, paguodos plaukime užėmė trečią vietą ir iškovojo paskutinį kelialapį į pusfinalį. Lietuviai distanciją įveikė per 6 min. 31,65 sek., o greičiau už juos plaukė tik Meksikos ir Indonezijos įgulos.

Tuo metu lengvo svorio porinė dvivietė, kurią valdo Deividas Kluonis ir Lukas Dobrovolskis, antrame paguodos plaukime liko tik šešti (6:43.95) ir toliau tęs kovą pusfinalyje dėl vietų C ir D finaluose.

Priminsime, kad sekmadienį atrankos varžybose puikiai pasirodė pasaulio čempionės titulą ginanti Ieva Adomavičiūtė ir Giedrius Biliauskas, iš karto pelnę kelialapius į vienviečių varžybų ketvirtfinalį.