Mišrių dvejetų varžybų nugalėtojais tapo suomis Henri Kontinenas poroje su korto šeimininke brite Heather Watson, sekmadienį finale 7:6 (7:5), 6:4 įveikę penkioliktus pagal skirstymą kolumbietį Robertą Farahą bei vokietę Anną-Leną Groenefeld.

Tai buvo pirmasis suomio ir britės laimėtas poroje laimėtas „Didžiojo kirčio“ serijos turnyras.

Be to, H. Kontinenas tapo pirmuoju Suomijos tenisininku, triumfavusiu tokio lygio turnyre.

Paskutinį kartą Didžiosios Britanijos atstovas mišrių dvejetų varžybas Vimbldono turnyre laimėjo 2007 metais. Tai pavyko padaryti Jamie Murray poroje su serbe Jelena Jankovič.

Be pagrindinio prizo nugalėtojams atiteko 100 tūkst. svarų čekis, o R. Farahas ir A.-L. Groenefeld tenkinosi 50 tūkst. svarų piniginiu prizu.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (6)