Lietuvos dviratininkas 155 km distancijos finiše net 22 minutes ir 41 sekundžių pralaimėjo pergalę etape iškovojusiam italui Simonei Sterbiniui.

Italas nuotolį įveikė per 3 valandas 36 minutes 43 sekundes, finiše 2 minutėmis ir 2 sekundėmis aplenkė antroje vietoje likusį ispaną Davidą Beldą ir 2 minutėmis ir 6 sekundėmis trečioje pozicijoje finišavusį austrą Markusą Eibeggerį.

Etapo rezultatai:

1. Simone Sterbini (Italija) – 3 val. 36 min. 43 sek.
2. David Belda (Ispanija) – atsiliko 2 min. 02 sek.
118. Patryk Stosz (Lenkija) – 27:36

Po prologo ir penkių etapų E. Šiškevičius bendroje įskaitoje lenktynes laimėjusiam čekui Janui Hirtui, kuris paskutiniame etape finišavo septintas, pralaimėjo 1 valandą 3 minutes ir 45 sekundes.

Bendra įskaita:

1. Jan Hirt (Čekija) – 22:46:30
2. Guillaume Martin (Prancūzija) – atsiliko 1 min. 17 sek.

G. Kaupas lenktynių Rumunijoje pirmą etapą baigė 94–as

Rumunijoje vykstančių daugiadienių „Sibiu Cycling Tour“ dviratininkų lenktynių pirmame etape 94–ą vietą užėmė „Team Differdange-Losch“ ekipos narys Gediminas Kaupas.

188 km distancijos finiše Lietuvos dviratininkas 5 minutes ir 34 sekundes pralaimėjo pirmo etapo nugalėtojui australui Steele'ui Von Hoffui, akimirka aplenkusiam italus Davide'ą Vigano ir Filippo Fortiną.

1. Steele Von Hoff (Australija) – 4 val. 42 min. 38 sek.
2. Davide Vigano (Italija)
3. Filippo Fortin (Italija)
4. Matteo Malucelli (Italija)
5. Eduard Michael Grosu (Rumunija) – tas pats laikas
94. Gediminas Kaupas (Lietuva) – atsiliko 5 min. 34 sek.
...
110. Vlad-Nicolae Dobre (Rumunija) – 23:55

Po prologo ir pirmo etapo G. Kaupas užima 84–ą vietą, o nuo lyderiu tapusio australo S. Von Hoffo lietuvį skiria 5 minutės ir 53 sekundės.