Ketvirtadienį paskutiniame grupės susitikime Ieva Dumbauskaitė ir Monika Povilaitytė 0-2 (17:21, 19:21) pralaimėjo antrą pergalę iškovojusiomis graikėmis Vasiliki Arvaniti ir Panagiotai Karagkouni (17 reitingas) bei, patyrusios trečią nesėkmę, liko ketvirtos A grupėje ir nepateko į atkrintamas varžybas.

Pasidalijusios 25-32 vietas Lietuvos paplūdimio tinklininkės gavo 120 reitingo taškų.

Pirmame grupės mače lietuvės 0-2 (13:21, 13:21) pralaimėjo pirmą reitingą turinčioms ir čempionių titulą ginančioms vokietėms Laurai Ludwig ir Kirai Walkenhorst, o antroje dvikovoje 0–2 (10:21, 20:22) nusileido šešioliktai turnyro porai iš Čekijos – Marketai Slukovai ir Barborai Hermannovai.

Į atkrintamas pirmenybių varžybas pateko trys geriausios aštuonių atrankos grupių poros.

Čempionato prizų fondą sudaro 100 tūkst. eurų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (8)