Vienintelį ir pergalingą įvartį po puikaus Raheemo Sterlingo perdavimo iš kairio atakos sparno galva 86-ą minutę pelnė Chrisas Smallingas.

Portugalai beveik pusantro kėlinio žaidė dešimtyje, kai 35-ą minutę iš šiurkščią pražangą iš aikštės buvo išvytas gynėjas Bruno Alvesas. Svečiams nepadėjo dabar dar atostogaujantis Cristiano Ronaldo.

Anglijos rinktinei priklausė iniciatyva, ji sukūrė daug pavojingų momentų, kurių niekaip negalėjo realizuoti. Portugalijos ekipa patikimai gynėsi ir pavojingai kontratakavo.

Anglai negalėjo laimėti prieš portugalus nuo 1996 metų, o štai Portugalija dar nėra nė karto iškovojusi pergalės Anglijoje.

Ankstesnėse parengiamojo ciklo rungtynėse anglai 2:1 nugalėjo Turkiją (gegužės 22 d.) ir 2:1 įveikė Australiją (gegužės 27 d.). Portugalai (gegužės 29 d.) sutriuškino Norvegiją 3:0.

Anglijos rinktinė Europos čempionato B grupėje žais drauge su Rusija, Slovakija ir Velsu.

Portugalijos varžovės F grupėje bus Austrija, Vengrija ir Islandija.

Rezultatas:

Anglija 1 - 0 Portugalija

86' Chris Smalling [1 - 0]

35' Bruno Alves (Portugalija) – raudona kortelė

Anglija: Joe Hart, Kyle Walker, Gary Cahill, Chris Smalling, Danny Rose, Eric Dier, James Milner (66' Jack Wilshere), Dele Alli (90' Jordan Henderson), Wayne Rooney (C) (78' Adam Lallana), Harry Kane (78' Daniel Sturridge), Jamie Vardy (66' Raheem Sterling).

Portugalija: Rui Patricio, Eliseu, Bruno Alves, Ricardo Carvalho (90' Eder), Vieirinha, Rafael Silva, Pereira Danilo, Moutinho (73' William Carvalho), Adrien Silva (72' Renato Sanches), Joao Mario (46' Andre Gomes), Nani (61' Ricardo Quaresma).

Su Euro2016 nesusijęs rezultatas:

Makedonija 1 - 3 Iranas

8' Sardar Azmoun [0 - 1]
10' Aleksandar Trajkovski [1 - 1]
20' Sardar Azmoun [1 - 2]
60' Sardar Azmoun [1 - 3]

21-erių metų iranietis Sardaras Azmounas iš Rusijos „Rostov“ klubo atliko „hat-trick'ą“.