Pradžioje Girionyse dviratininkai varžėsi vidutinėje trasoje.

Moterų grupėje čempione tapo Ramunė Arlauskienė (Ignalinos „Būdakalnis“), 10,5 kilometro su 26 kontroliniais punktais trasą įveikusi per 1 val. 59 sek. Antrą vietą užėmė Gabrielė Andrašiūnienė (Šiaulių „Sakas“), atsilikusi 4 min. 6 sek., o trečią – Karolina Mickevičiūtė Juodišienė (Vilniaus „Fortūna“), čempionei nusileidusi 4 min. 42 sek.

Vyrų grupėje nugalėjo Lietuvos rinktinės lyderis Jonas Maišelis (Vilniaus „Perkūnas“), trasoje sugaišęs 54 min. 29 sek. Antrą vietą užėmė Šarūnas Dmukauskas (Ignalinos „Būdakalnis“), atsilikęs 1 min. 45 sek., o trečią – Regimantas Kavaliauskas (Telšių „Telšiai“), pralaimėjęs 3 min. 58 sek.

Vyrai turėjo įveikti 11,8 kilometrų su 31 kontroliniu punktu trasą.

Vėliau stipriausi klubai estafečių varžybose medalius dalijosi jau Pažaislyje.

Moterų grupėje nepralenkiamos buvo Vilniaus „Fortūnos“ sportininkės – Asta Januškevičienė ir Karolina Mickevičiūtė-Juodišienė, 4 etapų estafečių rungtį įveikusios per 2 val. 6 min. 10 sek.

Vos 22 sekundes nugalėtojoms pralaimėjusios sidabru tenkinosi Ignalinos „Būdakalnio“ dviratininkės Ramunė Arlauskienė ir Roma Puišienė, bronzos medalius iškovojo Vilniaus „Perkūno“ komanda – Viktorija Michnovič ir Patricija Babrauskaitė, nuo nugalėtojų atsilikusi 6 min. 12 sek.

Vyrų elito grupėje dėl aukso medalių kovojo tie patys klubai. Pernai antri likę Šiaulių „Sako“ vyrai – Donatas Mickus, Petras Andrašiūnas ir Margus Hallikas – 6 etapų estafečių trasą įveikė per 2 val. 49 min. 39 sek. ir, šįkart vos 1 sekunde aplenkė praėjusio sezono čempionę Vilniaus „Perkūno“ komandą – Vilių Stankevičių, Aidą Žigilėjų ir Joną Maišelį.

Trečią vietą užėmė „Telšių“ klubo atstovai – Vitalijus Petrulis, Audrius Platakis ir Regimantas Kavaliauskas, kurie čempionams pralaimėjo 3 minutes 58 sekundes.