Norvegai šventė trečią pergalę ir užėmė penktą vietą.

Latviai pirmame kėlinyje pirmavo po Miko Indrasio smūgio, bet Kenas-Andre Olimbas išlygino skirtumą. Lemiama latviams buvo antro kėlinio pirma minutė, kurios metu Norvegijos ritulininkai įmušė du įvarčius.

Ledo ritulys: Latvija - Norvegija

Rezultatas:

A grupė:

Latvija – Norvegija – 1:3 (1:1, 0:2, 0:0).

11:42 Miks Indrasis [1 - 0]
16:12 Ken-Andre Olimb [1 - 1]
20:40 Jonas Holos [1 - 2]
20:56 Johannes Johannesen [1 - 3]

Šioje grupėje vėlų antradienio vakarą dėl antros vietos žais Rusijos ir Švedijos rinktinės.

Pirmas keturias pozicijas A grupėje užėmė ir vietas atkrintamose varžybose jau užsitikrino Čekijos, Rusijos, Švedijos ir Danijos rinktinės.

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo ar baudinių, pralaimėjimai po pratęsimo ar baudinių, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

***- iškrito iš elito grupės

B grupėje išlikimo rungtynėse kita Lietuvos kaimynė Baltarusija 3:0 (0:0, 2:0, 1:0) nugalėjo Prancūziją, ne tik išsaugojo vietą elito divizione, bet ir pakilo į šeštą vietą. Iš aukščiausios lygos iškrito Vengrija, o prancūzai nusmuko į septintą poziciją.

B grupėje jau anksčiau vietas ketvirtfinalyje užsitikrino Kanados, Suomijos, Vokietijos ir JAV ledo ritulininkai.

B grupė:

Baltarusija – Prancūzija – 3:0 (0:0, 2:0, 1:0).

25:12 Andrej Stas [1 - 0]
38:23 Geoff Platt [2 - 0]
44:59 Andrei Stas [3 - 0]

B grupės turnyro lentelė(vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo ar baudinių, pralaimėjimai po pratęsimo ar baudinių, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Kanada 6 6 0 0 0 34:4 18
2. Suomija 6 6 0 0 0 25:6 18
3. Vokietija 7 4 0 1 2 22:20 13
4. JAV 7 3 0 1 3 22:18 10