Sočio olimpinių žaidynių vicečempionai Švedijos ledo ritulininkai tik po baudinių serijos 3:2 (0:1, 1:0, 1:1; 0:0; 1:0) įveikė į ketvirtą poziciją pakilusią Šveicarijos (8 tšk.) ekipą ir su 13 taškų pakilo į antrą vietą aštuonių komandų A grupėje.

Šioje grupėje pirmauja vietą atkrintamosiose varžybose jau užsitikrinusi Čekijos rinktinė, kuri sekmadienį nelauktai po baudinių serijos 1:2 (0:0, 1:0, 0:1; 0:0; 0:1) nusileido Danijai (8 tšk.).

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

8. Kazachstanas 6 0 1 0 5 14:24 2

Šeštąją pergalę čempionate iškovojo ir vienvaldžiais B grupės lyderiais tapo Suomijos (18 tšk.) ledo ritulininkai, 5:0 (0:0, 2:0, 3:0) nugalėję penktojoje pozicijoje likusią Slovakijos (6 tšk.) komandą.

Suomius pirmadienį gali pavyti čempionės titulą ginanti Kanados (15 taškų) rinktinė, kuri šešto turo susitikimą žais su Prancūzija.

Į trečią vietą pakilo Vokietijos (10 tšk.) komanda, 3:2 (2:1, 0:1, 1:0) įveikusi į ketvirtą poziciją smuktelėjusią JAV (9 tšk.) ekipą.

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

8. Baltarusija 6 1 0 0 5 13:32 3

Keturios geriausios kiekvienos grupės rinktinės pateks į pirmenybių Rusijoje ketvirtfinalį.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)